Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

heehh işte ben hatayı en başında yapmışım da 1 yıldan sonra düzeltecem nasipse umut kaybetmek yok

benim tek avantajım benm sevgilim yapmam gereken ne varsa yaparım diyor, sadece ne zaman yapacagı belli olmuyor işte en son bana parfum aldıgında durduk yere almıştı mesela, daha doğrusu bi kabahat işlemişti de özür dilemek genlerinde yokmuş o yuzden çiçek alacaktı parfum aldı onun yerine yoksa haklısın hepsi odun

Ben de deneyeceğim ama ondan gelmeyeceğini adım gibi biliyorum kendisi de söyledi zaten

çiçek almaz da güzel sözler söyler, bi çikolata alır gelir, sana kocaman bi sarılır nolacak kii

amaann varsın çiçekle de gezmeyiver alınde, sevdiginden emin ol yeter

Benim sevgilim odun olduğunuda kabul ediyor.. Çiçekle gezemezmiş o.. Evlenme teklifi ederken aldı işte bende saklıyorum ilk ve son olacak çünkü

evlendikten sonra alır bence, o zaman eve gelecek ya nasıl olsa sokakta gezmesine gerek olmayacak

Şimdi de beni almaya eve kadar geliyor insanın içinde olsun Çikolata al bana gelirken dedim geldi beraber alırız dedi cafeye girerken tekrar söyledim aaa unuttum diyo

o da güzelmişşş çiçek yerine çiçekli parfümm

benimki parfüm konusunda çok hassas, bi kere sordu bana parfümün ne diye, ben de bilmiyorum d&p 'den doldurma parfüm almıştım arkadaşımda beğenip, sadece kodunu biliyorum yani C-23 diye dedim böle böleee, sen onun adını bi öğren bakalım dedi, merak ettim dedi, ben de daha sonra alırken sordum öğrendim söyledim buna, sonraki buluşmamızda o parfümün orjinalini alıp hediye etmişti bana deliiii parfüm dediğin orjinal kullanılırmışş öyle diyo bi de tabi ben o kadar paralık parfümü kıyıp da kullanamıyorum, anca onunla buluşacağım zaman sıkıyorum

Benim sevgilim odun olduğunuda kabul ediyor.. Çiçekle gezemezmiş o.. Evlenme teklifi ederken aldı işte bende saklıyorum ilk ve son olacak çünkü

çiçek o kadar da önemli değil ki yahuuu, ufacık da olsa hoşluklar yapsınlar yeter, yani mesela sırf ben seviyorum diye bana bonibon alması bile beni mutlu etmeye yetiyor

Şimdi de beni almaya eve kadar geliyor insanın içinde olsun Çikolata al bana gelirken dedim geldi beraber alırız dedi cafeye girerken tekrar söyledim aaa unuttum diyo

yılma pes etme bi daha söyle eninde sonuna alacak ya da benim hödük gibi sen bişeyi söyleyince benm yapasım gelmiyor diyecek, sonra dönüp bi bakacaksın ona " aa senin gözlerin o kadar büyüyebiliyo muydu " diyecek hak etti

bana sormadı hiç ama tee ne zaman çiçek kokulu parfum seviyorum demiştim hayret unutmamış ben de sadece ınunla buluşacagım zaman kullanıyorum ama çantamdan nereye gidersem gideyim çıkarmıyorum görmemişin bi hediyesi olmuş misali

yaaa bakkk, yontulmaya yatkın seninkiii, sen biraz üzerine düş bu işinnn

Aa canım dedi zaten onu demez mi öyle baktım da ama bir işe yaramadı Benim sevgilim dikkatli aslında böyle konularda geçen fondötenimin değiştiğini bile fark etti Parfümü başka sıksam hemen anlıyor ama almak gelmiyor aklına yada öğrenmek

sen fondoten değişikliği deyince aklıma geldi sevgilim beni ilk makyajsız gördüğünde aa senin sivilcelerin varmış demişti aferin gözlerin çok güzel görüyor dedim ben de

hadi bakalım, göster kadının gücünüüüü

hadi yaaaa

anaaaaam benimki bana deseee direeeek

bakalım yıldönümünde bu güç etkisini gösterecek mii

ayy bizim kaşrılıklı oldugu için bu hödüklükler pek sesim çıkmıyorr

dün avm de güneş gözlüğü deniyor, ben de dönüp bakmıyorum bile, bana laf atacak ya guyaa başladı

- " ne kadar yakıştı bu gözlük bana, ben çok yakışıklı oldum " demeye

- ben de " sen de haklısın bebegim, iltifat eden olmayınca kendi kendine konuşmaya başlıyosun " dedim

- " sen öyle san benim begenenim çok " dedi

- " hadi yaa gitsene o zaman onların yanına bende ne işin var " dedim bölee bakakaldıı

ben de bakakaldım şu annn

canım zevk meselesi tabi ki ama üçü de bana biraz fazla süslü geldi sanki bi de çok beyazlar tabi bu benim nacizane fikrim umarım kırmam seni

benden de adam olmaz dimi

Yok canım niye kırılayım sen ne süslüler var görsen ben beyaz özellikle istiyorum çünkü elbisem toz pembe olacak kurabiyeler de pembe beyaz olacak süslemelerde =))

Yok canım niye kırılayım sen ne süslüler var görsen ben beyaz özellikle istiyorum çünkü elbisem toz pembe olacak kurabiyeler de pembe beyaz olacak süslemelerde =))

beyaz çok güzel durmuş da inciler çok geldi bana ama tekrardan bakınca 1. si biraz daha sadeymiş o yuzden sanırım oyumu ondan yana kullanacagım

bunlar daha da süslülermişş benm söz tepsim olmayacak sanırım böyle giderse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…