Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

bu yaz sonunda artık sözlü birisi olmak istiyorum beeen yaaaa

Allahım duy sesimi, sübaneke dinimiz amin

Günaydıııın kızlaaaar, akşam rüyamda sözlendiğimi gördüüüüm, çok güzeldiiiii

O neden canım bir sorun mu var ?

bana kalırsa var, emraha kalırsa yok daha önce de konuştugumuz mevzuların aynısı aslında sadece bu ara çok üst üste geldi dün eğer biraz üstüme gelseydi gözümü karartmıştım çekip gidecektim ama o da huyumu bildiginden üstüme gelmedi, ama bundan sonrası için bazı soru işaretlerim var malesef

Ne gibi soru işaretleri konuştuklarımızsa büyük nedenler değil ki bunları canım =(

Ne gibi soru işaretleri konuştuklarımızsa büyük nedenler değil ki bunları canım =(

offf ben mi abartıyorum o zaman yaa

konuştugumuz şeyler canım fazlası pek yok. bizim iletişim problemimiz var gibi geliyor bana. dün buluşacagız izin günü mesela öncesinde başka bi plan yapmış o bitince benimle görüşmeyi düşünmüş, ee ben de başka bi plan yapmıştım, derken iyice geldiler bana dedim 2 saat süren var geldin geldin gelmedin zahmet etme bi daha, 2 saat olmadan geldi, hem de suratı asık deil, benm gerginliğimin farkında beni yumuşatmaya çalışıyor, ama ben de diyorum ki bu kadar basit bir konuda neden geriliyoruz biz sence de ben mi abartıyrum yoksa bu bir sıkıntı

Hak verebilirim canım sana bu konuda sana haber vermeli ben olsam ben de kızardım ama inan bazen bizim de böyle ufak anlaşmazlıklarımız oluyor niye söylemiyorsun diyorum aklıma gelmedi diyor akıl edemiyorlar galiba böyle detayları.

benim sıkıntım bi kere yaptı diye genellemem sanırım.. normalde biz haber verme sorununu aştık, dün boşluguna denk geldi sanırım haber vermedi. bende msj da ya gelirsin ya da bi daha zahmet etme dedim o da geldi bak ona lafım yok, surat bile asmadı hatta. ama işte o bi an ben şuradayım, işim ne zaman biter belli olmaz seni akşam alırım deyince benim şalter attı o sinirle git bi daha gelme diyebilirdim ama tuttum kendimi, hiç mi tahammulum yok benm yaa

anlattığına bakılırsa öyle gibi görünüyor canım :18: Onun o söylediğinde yanlış hiçbirşey yok ki:26:

anlattığına bakılırsa öyle gibi görünüyor canım :18: Onun o söylediğinde yanlış hiçbirşey yok ki:26:

iyide neden bu kadar ilgisiz peki bu adam :26: benim asıl cuma akşiamı şalterimi attıran o oldu yani 10 da işten çıktı, saat 11.30 ben msj atıyorum ne zaman benimle ilgilenceksin diye, bana bigun olur inşallah diyor tamam şaka yapıyor onu anlayabiliyorum artık da bunun şakası mı olur yaaa benim bi yolasım var galiba onun olmayan saçını

Bu konuda bir şey diyemem canım çünkü ben 5 dk cevap vermediği zaman bile kızardım ama artık aştım kendimi.. Çünkü sağolsun evden çıkınca atar kalkınca atar işe gidince işten çıkınca hepsinde atar haber verir benden bekliyorsa yapmak zorunda zaten bu şekilde takılsa bana bende kızardım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…