Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Bencede çok fazla şey bekliyoruz.. Hayır yani yapmayacaklarını söyledikleri halde beklemek de bizim problemimiz sanırım

Ay çok hoşuma gitti bu kitap ama yaaaa 4 5 günde iyimiş aslında :26:

tamam şimdiye kadar yaptıklarımı resimli olarak paylaşıyorummm

Bunlarıda çok beğendimmm maşallahın var valla benim gelmiyor aklıma böyle şeyler Kutu istiyorum ama içine ne koysam onu bulamıyorum düşün işte

Bencede çok fazla şey bekliyoruz.. Hayır yani yapmayacaklarını söyledikleri halde beklemek de bizim problemimiz sanırım

hee bana yapmayacagım demedi de yapacagım da demedi işte içimdeki umut ayakta tutuyor beni

fikirler çok güzel hepsi birer birer çalınası hatta ama ben nedense benim herifin bunların kadrini kıymetini bilecegini düşünmüyorum gerçi denemedim hiç, yıldönümünde bi deneyim bakalım belki de yanılıyorumdur :26:

tamam şimdiye kadar yaptıklarımı resimli olarak paylaşıyorummm

senden öğrenecegim çok şey var

Bunlarıda çok beğendimmm maşallahın var valla benim gelmiyor aklıma böyle şeyler Kutu istiyorum ama içine ne koysam onu bulamıyorum düşün işte

bir keresinde de kinder süpriz yumurta çikolata ile bi hediye yaptım

bi tane süpriz çikolata alıyoruz, dikkatlice yırtmadan zedelemeden kağıdını açıyoruz, çikolatayı çok dikkati bi şekilde ayırıyoruz, oyuncak kutusuna ulaşıyoruz. kutunun içinden oyuncağı çıkarıp, ufak bi hediyemiz varsa (içine sığabilecek gibi) onu koyuyoruz ve minik bi not yazıyoruz. sonra çikolatayı birleştiriyoruz, 2 parça çikolatanın birleşmesi için birleşim yerlerini parmağımızla hafifçe ıslatıyoruz ki yapışsın. sonra kağıdını da dikkatlice sarıyoruz. ve sevgiliye veriyoruzzz

allahımm neden benimsevgilim çikolata sevmiyooorrrr :84: :84:

Benim sevgilim de pek hoşlanmaz çikolatadan acaba ona söylesem o mu bana yapsa

bir de netten isme özel tükenmez kalem yaptırdım

Son düzenleme:
kalp kağıtları, hediye denizi sitesinden aldım

el yazısıyla olur tabi, ama ben üşendim 200 taneyi elde yazmayaa

Şimdi başlasam mayısa kadar biter herhalde evet o siteyi biliyorum peki birde şey sorayım cüzdan istiyordu ne zamandır onu da eklesem çokmu az olur başka bir şey almak gerekir mi

Şimdi başlasam mayısa kadar biter herhalde evet o siteyi biliyorum peki birde şey sorayım cüzdan istiyordu ne zamandır onu da eklesem çokmu az olur başka bir şey almak gerekir mi

bence gayet yeterli olurrr, cüzdanı isme özel yaptırabilirsin hattaa

Son düzenleme:
Benim sevgilim de pek hoşlanmaz çikolatadan acaba ona söylesem o mu bana yapsa

söylesem hayatta yapmaz, söylemesem aklına gelmez o yuzden bu hediyeyi güzelmüş diyerek iç çekilen rafa kaldırıyorum

ben 200 tane aşk dolu söz bilmem zaten dee dolmakalem çok güzel bir fikirmiş hatta daha önce bu forumda bi yerde okumuştum, oğlan kıza böyle bir kalem hediye almış ve " nikah defterimize bununla imza atarsın " demişti, ben de böyle bişey yapabilirim ilerki aşamalarda iş istiyorum iişşş :84:

bence gayet yeterli olurrr, cüzdanı isme özel yaptırabilirsin hattaa

Evet onları da gördüm ama öyle şeyi pek sevmez normal cüzdan alsam yeterli olabilir birde gömlek istiyorum ama maddi olarak bakacağız artık..

Bak bu da güzelmiş ama bizim düğüne daha 2 3 sene var ohooo

benimki de kullanmadı daha, ilk olarak "seninle beraber bir hayata imza" atarken kullanıcam o kalemi dedi banaaa

Son düzenleme:
Az önce güzel bir şarkı sözü yazıp gönderdim ona aşk şarkısı sözleri hoşuma gitti.. Heyecanla bekliyorum gelecek cevabı.. Geldi. Açtım baktım kalbim küt küt.. Ne yazmış ? Ölürüm sana kim söylüyor bunu adı ne şarkının.. Bu ne şimdi bu ne.. Ben burada nelerle uğraşıyorum gelen cevaba bak Bütün hevesim uçtu gittiiii.. ASkerdeyken yazardım gönderirdim paragraf paragraf cevap verirdi oysa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…