Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

hee sizin adetleriniz baya farklıymış, ben hiç duymadım buralarda öyle bişey :44: damat tarafından da öyle bir istek gelmezse bizim nişan baklavasız geçecek
evet ama benim annem çok özen gösterir herşey olsun diye kendi süsleyip yapar makasıma bile e ile t harfi yazmştı küçük pırlantı gbi taşlarla makasın bi tarafına onun baş harfi bi tarafına benim güzel şeyler bunlar hatıra sonuçta :)

benim tuhaf takıntılarım var diyorum ya kaç gündür, ben nişanımda sevgilimin kravatının benmkiyle aynı renk olmasını da istemiyorum bana en çok yakışan renkler turkuaz yada uçuk pembe oldugu için adam o renk kravatla kötü olur gibi geliyor ya hee amaa bi konsept belirlemek lazım doğru diyorsun bunu bi düşüneyim ben

canım çok özür diliyorum da ben unuttum galiba, sizin nişan evde mi olacak dışarıda mı

yarayacak yarayacak, bugun öğle yemegini dışarıda yememi saymazsak henuz biğ kaçamagım yok eve gelir gelmez yeşil çayımı da içtim, birazdan da ara öğün yaparım diyorum az sütlü bi neskafe yanına daa ya bi meyve ya da etiformun bizkuvilerinden 1 2 tane aç degilim aslında ama akşam gelecek olan yeme ihtiyacımı şimdiden dizginlemek için gündüzleri ara öğün atlamamam lazım

ben misafirlikte diyet olmaz düşüncesini savunanlardanım ama sana da şeytan olmayım şimdi canım

tepsii, makas, yükselti, çiçekk ben bu kadar şeyi aynı anda düşünemem mumkun değil nişanlanmaktan vazgeçeyim en iyisi

Ben neden veremiyorum sanıyorsun canım hep o şeytan yüzünden Misafire giderim aaa burda da diiyetmi olur derim çarşıya çıkarım yemeğimi yemeden gelmem sinemaya giderim mısır olmadan olmaz film izlerim ay bunun yanına cips olmadan olmaz Sonra böyle ağlanıyorum işte Ben yeşil çay içemiyorum ya hiç sevemedim

Evde yapmak istiyorum canım, çünkü ev ortamı daha sıcak, samimi geliyor bana. Hemde bir sürü küçük ayrıntıyla ilgilenebiliyorsun. Çiçeğimin rengine kadar kendim seçip, diğer yapacaklarımla uyumlu olmasını istiyorum mesela, mekan tutsam bunları yapamayacağım kişi sayısı fazla olacak bir kere kim bakar çiçeğe, kurabiyeye carta curta, üstelik daha soğuk bir ortam olacak.

Son düzenleme:
tepsii, makas, yükselti, çiçekk ben bu kadar şeyi aynı anda düşünemem mumkun değil nişanlanmaktan vazgeçeyim en iyisi

:):) ben seviyorum böyle değişik seyler olsun ,, Sabunlar yaptım cok güzel daha tamamlanmadı az kaldı bitmesine ,, elbiseme göre işte tepsi olsun , evde bir kaç süsleme olsun uyum olsun istiyorum :):)

ben söz yapmıştım nişanıda ayrı yapcaktım düşün sözüm 70 kişiydi bohça almam olmuştu nişanıda büyük yapıcaktım bu sözdü ama telaşı çok tatlı bi telaş o gecesi uyuyamazsın kuafruu şimdiden ayarla

heee bak bu saydıklarının hepsi bende de var yaa ama bu sefer azimliyim yani inşallah öyleyim öyle olmaısnı umuyorum hatta

bende evde olmasını istiyorum ama benmki tamamen daha az gerileyim diye :18: ev olunca daha sakin olurum gibi geliyor :44: gerçi böyle de daha fazla düşünmem gereken detaylar olacak ama olsun ya, bakma sen bana işin gerçeği çok eğlenceli bir döne mbu dönem, çeyizi çin eksikleri üdşünmek, kıyafet telaşı, yüzül düşünme şu bu Rabbim inşallah hepimizin bu işin altından alnımızın akıyla kalkmasını nasip etsin

:):) ben seviyorum böyle değişik seyler olsun ,, Sabunlar yaptım cok güzel daha tamamlanmadı az kaldı bitmesine ,, elbiseme göre işte tepsi olsun , evde bir kaç süsleme olsun uyum olsun istiyorum :):)

sende baya yetenek var o zaman bende o kadar yetenek de yok sabır da yok sanırım hazır alırım bazı şeyleri ya da büyük çoğunlugunu anneme yaptırırm ben azxıcık ucundan tutarım

ayy benm sözümde en az bi 40 50 kişi gibi duruyor sorun olmadı mı yaa o kadar çok insan evin içersiinden, ben kimi nereye oturturuz, nasıl servis yapılır falan diye düşünüyorum sürekli ve işin altından kalmaıyorum

ev büyüktü bizim benim arkadaşlarım odamda oturdu söz kesilceği zaman geldiler servise hiç elemedim kız kardeşim kuzenlerim annem saolsun annem zaten pastaneciydi mükemmel yapmıştı herşeyi ben servisle hiç uğraşmadım anlıyacağın

bende uğraşmam sanırım o heyecanla herşeyi birbirine katarım çünkü benm de teyzemler arkadaşlar falan olacak herkes bişeylerin ucundan tutar sanırım da en basitinden nişan takılırken bile o kadar insan durup nasıl bakacak ki, ee bide çocuklar da olacak, onlar nasıl zaptedilecek gerçi bana ne anaları babaları düşünsün de işte öyle de olmuyor saçma sapan takıyorum hepsini

canım işin basiti var o akşam cocuk istemdm herkzdn rica ettim bu ayp dgl akrblarm anlayıs gostrip getrmedi

valla bizimde baya kalabalık olucak 50 60 kişi civarı bende takıyordum ama takmıyorum artık ne yapıyım olucak birsekilde evde bikaç seyi kaldırcaz yer acmak için zaten arkadaslarım ayakta olucak ,, evde olsun diye tutturdum dediğim oldu daha güzel yaaaa evde daha samimi :):)

Ay benim neredeyse 6-7 aydır stresten gece uykularım kaçıyor, düğün ayrıntılarını bile düşünmeye başladım şimdiden, daha nişanı atlatmadım. Sabah aynaya bir bakıyorum iki çift pörtlek göz..

canım işin basiti var o akşam cocuk istemdm herkzdn rica ettim bu ayp dgl akrblarm anlayıs gostrip getrmedi

onu biz de annemle düşündük ama öyle bişey dersek ilk başta benim teyzem gelemez kızı 4 yaşında ve annesi dışında hiç kimseyle durmuyor ki aynısı sevgilimin teyzesi içinde geçerli. eşiyle boşanmışlar, çocuk ilkokula gidiyor ve bırakacak yerleri yok mecbur o da gelecek, ee oyle olunca da diğerlerine getirmeyin denemiyor malesef nerden baksan bi 7 8 çocuk olacak yani. onları yatak odasına koyarız belki tv falan da var diye de illa bi aglama sızlama durumu olacak bakalım, anneleri düşünecek artık da evde bi hareket olacak mecbur

sehpaları falan biz de kaldırırz daa bu sefer ikramları koymak için küçük sehpa gerekecek yine ortalıkta bişeyler olacak yani ama deidgin gibi çok daha samimi olacak bu durum, herkesle iç içe olunacak, hatta çok fazla iç içe olunacak

telefonumda vebilgisayarımda saglam bir arşiv oluşturdum zaten içinde herşey var gece yattıgımda hep aklımda bu düşünceler resmen mobilya düğün vs düşünerek uyuyorum belki böyle böyle zayıflarım da o zamana kadar yaa belli mi olur

benimde heryerim sivilce doldu , ama birsey söyliyim mi kızlar bu nisan evresi cok zorrr ve streslii her kafadan bir ses cıkıyor ..sonunda senin dediğin oluyor ama sıkıntı cekende sen oluyorsunnn düğüne kadar ne olurum bilmem uyku uyumam herhalde nasıl olucak nasıl gidicek diye :))

Zayıflarsın merak etme, düğün zamanı gelinler baba evinden ayrılmanın üzüntüsüyle zayıflıyorlar zaten, zayıflamayan gelin pek görmedim..

Kesin zayıflarsın canım düsünmekten :)

Zayıflarsın merak etme, düğün zamanı gelinler baba evinden ayrılmanın üzüntüsüyle zayıflıyorlar zaten, zayıflamayan gelin pek görmedim..

aklıma geldi bak ssimdi baba evinden nasıl ayrılacağımı düsünemiyorum salya sümük olurum ben cok duygusalım bu konuda ...

dusunme canım o gun guzelgne bajt beni kuafor rezil etmişti onerim kuafrunu elbsni son an a bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…