Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

erkek milletinin klasik " son söylemesi gerektigini ilk söylemesi sendromu " oluyor bu yavrum

adam gibi dese ki ben bu şarkıyı sevmiyorum ama senin için dinliyorum diye, bir sıkıntı olmayacak, ama düşüncesizlik had safhada tabi koca kafalılarda

ayy ben kendi sinirimden seni de gaza getiriyorum şuan sanırım en iyisi ben susayımmm :18:

Yok canım şuan ben haklıyım geçen sefer ki gibi bir durum değil.. Öyle olsa bu kadar kolay iyi geceler yazmazdım uyumasın diye çabalardım.. Ya dinlesen ölür müsün eski şarkıları dinlemezmiş.. Bana ne liste yap diyorsun o zaman Allahım Yarabbim. Yarın görür o

bence de bu saatten sonra hayalet peri ne olursan ol ama sessiz kal..
yani ilişkiye bu kadar boşluk katmak hiç iyi değil..

yaa valla anlamıyorum bunlar neden bu kadar alıngan..
kendileri ne derse oluru var ama biz bişey dedik mi olay büyüyor..halbuki azıcık anlayış ve değer bekleyip istediğimiz

yaa valla anlamıyorum bunlar neden bu kadar alıngan..
kendileri ne derse oluru var ama biz bişey dedik mi olay büyüyor..halbuki azıcık anlayış ve değer bekleyip istediğimiz

aynen canım çok mu zor anlamıyorum. Bana dese ki aşkım sevmiyorum bu tarz şarkıları ama senin için bir kere dinlerim ağzımı açık tek kelime etmem aksine mutlu olurum ama yok öyle bir şey onda ben dinlemem surat yapma iyi geceler dedi geçti kenara..

ufak şeyler aslında bunlar, tartışılacak konular bile değil ama işte diyorum ya son söylemeleri gereken şeyi ilk başta söyleyiveriyorlar koparacaksın en iyisi hepsinin dilini

takma kafana kuzum, kesin uyuyunca geçer onun sıkıntısı, yarın da sen burnundan getirirsin

bence de bu saatten sonra hayalet peri ne olursan ol ama sessiz kal..
yani ilişkiye bu kadar boşluk katmak hiç iyi değil..

değil tabi canım 2 hafta oluyor nerdeyse bee bu arada başkasın ıbulurdum ben zorlasaydım, ya da belki o buldu nerden bilip de inanacagım yanii

aslaa ses etmem aslaaaaaa o benm inadımı bilmiyor henuz tanışsın bakalım

Yatarken mesaj atmayacağım için uyanınca düzelmeyecek ya işten çıkınca ya da buluşunca düzeliriz.. Olan bana oluyor işte uyuyana kadar moral bozuk işten çıkana kadar bozuk ay valla bee

heh bende onu diyorum ne bileyim ilişk,i aşk demek tabi ki birbirlerinin sevdiklerini sevmek değil ama en azından saygı duymak lazım..
yarın öbür gün eş olunacak aynı ev paylaşılacak o zman daha büyük fedakarlıklar gerekecek..ben bunu sevmiyorum diyip kenara çekilmek olmaz ki ama
ama benimkinin hakkını yiyemem bu konuda benim sevdiğim bir şeyden hoşlanmasa bile senden ötürü seviyorum der..
yani sizin de aşmanız gerekir bunu dayat gerekirse sevmiyorum diyip kenar çekilmesine izin verme..

Yatarken mesaj atmayacağım için uyanınca düzelmeyecek ya işten çıkınca ya da buluşunca düzeliriz.. Olan bana oluyor işte uyuyana kadar moral bozuk işten çıkana kadar bozuk ay valla bee

kuzum biraz diş göstermek lazım bence :26: valla seni gaza getiriyor olmak da istemiyorum kendi durumumdan dolayı, pek örnek teşkil etmiyorum malum ama yüz verdikçe de görüyorsun işte, adam haksızken bile senin yüzünden böyle uyuyacagız diyor ( erkekler nasıl uyuyor her durumda yaa, aklıma bu geldi şimdi :44: )

kuzum bu bir ayrılık sebebi değil sonuçta, mutlaka düzelecek bişey, dolayısıyla çok da moralini bozma bence ama msj da atma ki kırıldıgını anlasın :26:

Canım normalde böyle değildir ki bugün yaptı bunu.. Mesela ben dışarda yemek yerken kola içmiyorum o da ayran içmemesine rağmen benimle ayran içer ki kolaya bayılır.. Aşkım için falan der.. Şimdi ne oldu böyle anlamıyorum.. O şarkıyı örnek vermeyeydi iyiydi =))

Yok canım çok haklısın ben herşeye tamam aşkım sen nasıl istersen dedim durdum.. Kavga ettik ben alttan aldım. Sonuç böyle oldu.. Surat yapıp çok bunalttım zamanında o yüzden hep tamam dedim eziklik mi olmuş ne olmuş anlamadım =(
Ay bende çok merak ediyorum nasıl uyuyorlar gıcık şeyler..

belki başka bir şeye kafası bozuktu sana patladı oda olabilir..
yarın düzelir merak etme..

kuzum zamanında bir hata yaptın diye bunu bir ömür ödeyemezsin ki :44: geçmiş geçmişte kalmıştır sonuçta önemli olan bundan sonrası için aynı hatayı tekrar edip etmemen yani

bugunku konuda da sen haklısın, ama işte erkeklerin geneli düşüncesiz, o sebeple boş anına gelip söylemiştir işte, tahmin etmemiştir bu kadar kırılacagını bence bu gece msj atma, yarın duruma göre baka bakalım, ama ararsa ya da görüşürseniz de surat asma biz kadınlar genel olarak dırdır yaparak ya da surat asarak kendimizi haklıyken haksız duruma düşürrürüz, bu duruma getirme olayı yani

kızlar sohbet hararetli ama benim uyumam lazım..malum yarın iş var kalkmak çook zor geliyor
size hayırlı geceler, öpüldünüz

Son düzenleme:

Birde canım ben haklıyken bile haksız duruma düşebiliyorum.. Öyle bir konuşuyor ki sonuçta özür dileyen ben oluyorum Yüzyüze konuşmak istiyorum bu konuyu canım mesajla bir yere varamıyoruz çünkü o mesaj insanı değil pek.. Yarın buluşunca açarım konuyu ne yapayım =)

kızlar sohbet hararetli ama benim uyumam lazım..malum yarın iş var kalkmak çook zor geliyor
size hayırlı geceler, öpüldünüz

iyi geceler canım yarın için de şimdiden hayırlı mesailer

ahh işte illa da dayanamıyoruz değil mi

o zaman sakince anlatmaya çalış olur mu surat asma, dırdır da yapma, bu sefer o haksız olsun ben yapamadım bari sen yap

Arada bir yapıyorum canım özür diliyor zaten haksız olunca ama bazen üste de çıkmayı başarıyor.. Küs kalmayı hiç sevmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…