Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

baban daha önce sorduguna göre bence gitmeden konuyu da açacaktır, ama olur da açmazsa en mantıklısı bu sanki :26: hem olumsuz bi tepki verirse aynı evin içerisinde durmanız ters tepebilir, gitmeden söylersen gittigi yerde sakinleşir de :KK34:

ama ne yalan söyleyim bildigi halde tepki vermemesi beni umutlandırıyor biraz :KK17:

hiçbir olumsuz tavır yapmıyor olması beni de umutlandırıyor ama bakalım inaşallaaah sorun çıkarmazlar bu kez :KK31:

daha önce nasıl öğrenmişlerdi ve nasıl bi tepki vermişlerdi mesela :KK31:

daha önce ben sölemiştim sevgilim var diye, tanıştılar hatta sevgilimle, ama bu alevilik meselesini öğrenince istemediler karşı çıktılar, ayrılcaksın dediler... bi ara babam, onunla evlenirsen bi tek nikahına gelirim başka bişeyine gelmem falan dedi...

daha önce ben sölemiştim sevgilim var diye, tanıştılar hatta sevgilimle, ama bu alevilik meselesini öğrenince istemediler karşı çıktılar, ayrılcaksın dediler... bi ara babam, onunla evlenirsen bi tek nikahına gelirim başka bişeyine gelmem falan dedi...

kıyamıyor da sana baksana nikahına gelirim diyor, yanında olmak istiyor yine yani :KK14: genelde bi daha seni görmem falan derler ya, bu bile babanın yumuşak bir kalbinin oldugunun gstergesi bence :KK31: belki de çevre baskılarından falan çekiniyordur :26: daha önce de söylemiştin, sevgilinin bulundugu yer genelde alevilerin bulundugu yermiş ya, insanlar öğrenince laf ederler diye istemiyordur :26:

ahh bu önyargılarr :KK47:

kıyamıyor da sana baksana nikahına gelirim diyor, yanında olmak istiyor yine yani :KK14: genelde bi daha seni görmem falan derler ya, bu bile babanın yumuşak bir kalbinin oldugunun gstergesi bence :KK31: belki de çevre baskılarından falan çekiniyordur :26: daha önce de söylemiştin, sevgilinin bulundugu yer genelde alevilerin bulundugu yermiş ya, insanlar öğrenince laf ederler diye istemiyordur :26:

ahh bu önyargılarr :KK47:

o yüzden istemiyolar zaten :KK14: ilk tanıştıkları akşam, kendisi, kişiliği, davranışları, tipi hakkında bir tek kötü şey söylemediler aslında...

o yüzden istemiyolar zaten :KK14: ilk tanıştıkları akşam, kendisi, kişiliği, davranışları, tipi hakkında bir tek kötü şey söylemediler aslında...

aslında tanımaları çok büyük bi avantaj :KK34: anladıgım kadarıyla sevmişler de :KK31: sizin biribinirizi sevdiğinize inanıp ön yargıları yıktıkları zaman da tamamdır, gelsin düğün dernek balayı :KK76::KK76:

geldimmm misafir vardı da giremedim..:KK3::KK3:
keyifler nasıl bakalım:KK14:

tam zamanında isyan çığlığı atmışım o zaman desene :KK53:

bizde de misafir vardı bu akşam ama annemle kavga ettim diye protesto ettim oturmadım yanlarında :KK19:

çok sıkılıyorum ben yaa, ne zaman geçecek bu :KK14::KK14:

ohhhhhh çok sevindim bu habere, hadi bakalım inşallah su gibi akıp gelişir olaylar :KK34:

inşallah canım inşallah şu an tek temennim o..:KK31:
babam abim bildikten sonra zaten benim içim rahatlayacak..sorun çıkmasın yeter benim için:18:

selam kızlaaar, ben bugün çok kötüydüm, ama şimdi iyiyim.

Geliboluda bi köydeki askeri birlikte patlama olmuş haberini okudum dün gece, o andan itibaren iptaldim.. benimkinin birliği mi değil mi öğrenemedik bi türlü, bütün gün aramadı, biz aradık açan olmadı falan, baya telaşlandık, geliboludaki hastaneleri falan aradık kaydı var mı diye... kabus gibi bi gün geçirdim.. neyse ki 1 saat önce falan aradı, onların birlik değilmiş, iyiymiş falan.. rahatladım yani :KK31:

:KK53: aa gerçekten mi çok üzüldüm ya büyük geçmiş olsun..neyse ki bişey yokmuş..
yaralı askerlere Allah acil şifalar versin..kimbilir onların ana babaları sevdicekleri de nasıl üzülmüştür:KK14:

tam zamanında isyan çığlığı atmışım o zaman desene :KK53:

bizde de misafir vardı bu akşam ama annemle kavga ettim diye protesto ettim oturmadım yanlarında :KK19:

çok sıkılıyorum ben yaa, ne zaman geçecek bu :KK14::KK14:

hayırdır ne kavgası emrah yüzünden mi yoksa:KK53:
hala aramadı mı peki seni bu çocuk:KK4:

hayırdır ne kavgası emrah yüzünden mi yoksa:KK53:
hala aramadı mı peki seni bu çocuk:KK4:

cehennem olsun o çocuk aramıyor aramayacak daa :KK47: annem bilmiyor bizim ayrı oldugumuzu, saolsun mevcut anlayışını da tamane yitirdi bu ara, ben mi çok alınganım diyorum ama yok yaa, alınganlık degil benm kii :KK47: annem saçma sapan laflar söylüyor, tahammul gücüm zaten sıfırr, patlıyorum ben de. bu akşam da gittim bambaşka bişey anlatıyorum, bana diyor ki senin proje çizmen gerekmiyor mu :KK53::KK53: bende sinirlendim :KK20: 90 yaşına geldim ben yaa hala annem mi söyleyecek bana ne yapmam gerektigini :84:

çok gerginim yaa, emraha en çok ihtiyacım oldugu zaman ama o yok yanımda :KK14::KK14: nasıl geçecek bu :KK14:

Moralim bozuk kızlar.. Yine tartıştık hemde ortada neden bile yokken..

noldu kuzumm :KK14: neden tartıştınız :KK14:

cehennem olsun o çocuk aramıyor aramayacak daa :KK47: annem bilmiyor bizim ayrı oldugumuzu, saolsun mevcut anlayışını da tamane yitirdi bu ara, ben mi çok alınganım diyorum ama yok yaa, alınganlık degil benm kii :KK47: annem saçma sapan laflar söylüyor, tahammul gücüm zaten sıfırr, patlıyorum ben de. bu akşam da gittim bambaşka bişey anlatıyorum, bana diyor ki senin proje çizmen gerekmiyor mu :KK53::KK53: bende sinirlendim :KK20: 90 yaşına geldim ben yaa hala annem mi söyleyecek bana ne yapmam gerektigini :84:

çok gerginim yaa, emraha en çok ihtiyacım oldugu zaman ama o yok yanımda :KK14::KK14: nasıl geçecek bu :KK14:

off ya niye böyle yapıyor ki..tamam anladık derdini de kaç gün oldu ne bu ya..
görende dünyayı kurtarıyor sanacak..sonuçta sende üzülüyorsun bunu bilmiyor mu:KK31:
bence sen gerginsin ya şimdi herkesin dediği sana batar..

off ya niye böyle yapıyor ki..tamam anladık derdini de kaç gün oldu ne bu ya..
görende dünyayı kurtarıyor sanacak..sonuçta sende üzülüyorsun bunu bilmiyor mu:KK31:
bence sen gerginsin ya şimdi herkesin dediği sana batar..

rahat davranmak iyi gelmiştir belki beyefendiye ondan aramıyordur :KK47: msj atma derdi yok, görüşmek için zaman ayarlama derdi yokk :KK47: ama ant verdim hayalet olacagım asla aramayacagım, patlayacak olsam, ölecegimi bilsem olumlu ya da olumsuz benden adım gitmeyecek o koca kafalı dingilee :KK47::KK47:

ama gerginim o doğru malesef :26: ama annem de üstüme geliyor yaaa :KK53: tamam durumu bilmiyor dolayısıyla ekstra bir anlayış beklemiyorum ama 30 yaşındayım ben yaa, proje çizmiyor musun sen
başka şeylerle mi uğtaşıyorsun ne demek yaaa :KK53::KK53: 50 sinden sonra huy değiştirdi bu kadın delirecegim ben :84: :84:

yaa ne oluyor kızlar size valla pataklıycam sizi..:KK20:
ne oldu ki canım peki ciddi bişey yoktur umarım..:26:

noldu kuzumm :KK14: neden tartıştınız :KK14:

hayırdır kuzummm :26:

Hayır hiç ciddi bir şey değil hemde hiç.. Şarkı yüzünden tartıştık inanabiliyormusunuz..

Arabada usbden dinliyoruz şarkı az şarkı atmış onu söylemiştim önceden o da bana sen liste yap ver onları atayım dedi.. Bende sevdiğim şarkılardan derleme yaptım verdim.. Yarın uzun yola gideceğiz gezmeye attınmı dedim attım ama zevklerimiz zerre uymuyor falan dedi gülerek şakalaşıyorduk öyle birbirimizle.. Eski şarkı bile var dinlemem dedi nilüfer ne o öyle dedi.. Bahsettiği şarkı da bizim için özel arkadaşken bi anısı var.. Hatırlamıyorsan bir önemi yok zaten boşver dedim.. İlerletip baktım müziğine ama eski sonuçta dedi.. İyi o halde boşver dinlemeyiz hadi uyu dedim. Aaa yeter be yaranılmıyor sana da dedi uyuyorum ben iyi geceler yazdı.Müziği dinleyip karar veriyorsun dinlemem diye ben o kadar uğraştım ne zamandır liste yaptım madem öyle iyi geceler yazdım. Tekrar cevap geldi.. Sen uğraştığın için bende hepsini indirip attım zaten ama unutma bu geceyi böyle bir nedenden bu halde uyucaz dedi.. Uyumak istemiyorsan uğraş böyle yatmamak için ben nasıl çabalıyorsam sende yap atıyorsun da ne oluyor dinlemem diyorsun bir anlamı kalmıyor zaten 5 dk dinleyip geçersin kenara ben nasıl sevmediğim şeyleri dinliyorsam senin için sende yapabilirsin dedim.. Cevap gelmedi her zaman olduğu gibi..

Hala inanamıyorum ortada hiçbirşey yokken hemde..

X