2014 Yarenleri! :)

kızlar size tavsıyemm Yanınızdayken ilk önce çoook sarılın , kokusunu ıcınıze bol bol çekinn gozlerının ıcıne bakarkk onu hep sevdgnızı soyleyın , kavga etmeyınn bu bırlkte gecırdgnz son gunlerın tadını cıkarınn .. Askeriniz giderken mutlaka bı tshrtnu eşyasını alınn untmayın o gttgnde koklarsnz bol bol.. :KK31: Ve dha bı cok şeey varr ama şimdilk Bunları yapın yeter :26:

benim durumum daha zor sanırım.
tanışalı çok uzun zaman olmuyor,aslına bakarsanız henüz görüşemedik bile.bunun tam üstüne bir de yakın bir zamanda
askere gideceğini öğrendim.hislerimi saklamak konusunda pek başarılı değilim ama ne yapacağımı nasıl hareket edeceğimi de
bilmiyorum açıkçası.yakın bir zamanda görüşeceğiz.belki o zaman durumum netlik kazanır ama sohbetlerimiz de hep
askerlik sonrası için hayaller var ( evlilik..vs değil, daha çok etkinlik-paylaşım ). bu bir nevi umutlandırsa da beni geleceğimize dair
her şey çok karmaşık.

bu gün çoook güzldi ya bana bi sarldı onu hiç brkmamk istdm yanmdn gitcek dye kendmi tutamdm ağldm braz ama snra sustrdu hmn beni ağlmk yk dye. kendmi tutmam gerk ya of of . çok özlycem onu hmn geçsin Allahım lütfenn :KK14: :KK14:

gitti mi canım senin erkek arkadaşın?

tanışalı çok uzun zaman olmuyor,aslına bakarsanız henüz görüşemedik bile.bunun tam üstüne bir de yakın bir zamanda
askere gideceğini öğrendim.hislerimi saklamak konusunda pek başarılı değilim ama ne yapacağımı nasıl hareket edeceğimi de
bilmiyorum açıkçası.yakın bir zamanda görüşeceğiz.belki o zaman durumum netlik kazanır ama sohbetlerimiz de hep
askerlik sonrası için hayaller var ( evlilik..vs değil, daha çok etkinlik-paylaşım ). bu bir nevi umutlandırsa da beni geleceğimize dair
her şey çok karmaşık.

yaşlar kaç? şehirler aynı mı? bunlardan da bahsedersen canım daha kolay yorum yapabiliriz ama şahsi düşüncem yeni tanışmışsanız askerlik dönemi zor geçebilir ama aksi de olabilir ben şahsi fikrimi söyledim tabi görüştükçe bunlar netleşecek bu durumu kendin göreceksin zamanla yoluna girer inşallah..

kızlar size tavsıyemm Yanınızdayken ilk önce çoook sarılın , kokusunu ıcınıze bol bol çekinn gozlerının ıcıne bakarkk onu hep sevdgnızı soyleyın , kavga etmeyınn bu bırlkte gecırdgnz son gunlerın tadını cıkarınn .. Askeriniz giderken mutlaka bı tshrtnu eşyasını alınn untmayın o gttgnde koklarsnz bol bol.. :KK31: Ve dha bı cok şeey varr ama şimdilk Bunları yapın yeter :26:

kesinlikle gözlerine bile farklı bakar oldum onun ya her fırsatta sürekli sarılıyorum sıkı sıkı her an gidecekmiş gibi kokluyorum bol bol, bunları yaparken o insanın 2,5-3 ay kadar sonra yanınızda olmayacağını bilmek çok koyuyor insana :KK14:

her şey çok karmaşık.

kesinlikle gözlerine bile farklı bakar oldum onun ya her fırsatta sürekli sarılıyorum sıkı sıkı her an gidecekmiş gibi kokluyorum bol bol, bunları yaparken o insanın 2,5-3 ay kadar sonra yanınızda olmayacağını bilmek çok koyuyor insana :KK14:

evet durumun farklı bence cok ıyı dusun gerçekten kaldırabilirmisin ınsanın aşık oldugu ınsanı beklemesıı sabretmesı daha kolay ama yenı tanıştgn ınsanı tutkuyla beklıyebılırmsn zormu gelır kaldırablrmsn hepsnı dusun et bence oyle hayallere geiç derim.. Öte yandan senın hıayene yakın bı olayı arkadaşım yaşadı sevgılısı ıle 2 gun once çıkmaya başladıı ve cocugu askere yolladı şimdi cok mutlular gelecek senelerde evlenmeyı dusunuyolar cocuk askerden döndü bilee En Büyük TÜRKİYE pofuduk16 ona smdıden mektup yazmaya başla gıtmesıne yakın veer.. ınan gıtmedn okudugunda cook hoşuna gdıo yda askerde okumasnı soyle mektuplarnı zoor cok zor ama sabrı ogrenıo ınsn :KK25::26:

slm bn yenı uye oldum form cok hOSUMA GITTI. BENIMDE NISANLIM SUBAT 2014 DE ASKER NASIL DAYANICAM BILMIYORUM.. 20 GUN OLDU NISANLANALI ZATEN COK ZOR VEMISTI BABAM :KK43:( NEYSE ONERILERINIZI BEKLIYORUM NASIL DAYANICAM KII:KK14:

dayanamıyorsun sadece alışmaya çalışıyorsun cnm benm askerım 7 gündür asker kokusunu özledim herşeyını ozledımm bu son gunlerın tadını cıkarın onu cok sevdgnı soyle degerlı oldgnu bellı ett ve gozlernın ıcıne hepp baaak :KK34:

teşekkür ederim arkadaşlar öncelikle zahmet edip okuduğunuz, yorum yazdığınız için.
evet aynı şehirlerde ve aynı yaşlardayız.ikimizde 30 u aşmış durumdayız.onun şu yaşta askerlik
yapacak olması daha zor.benim durumum da zor tabi.tek avuntum kısa dönem olması ve benim de o dönemler de
yoğun geçecek bir döneme tabii olmam.

bu süre zarfında da ona destek olup hatırlamak istiyorum.değeceğine emin olduğum bir insan ama zaman tabi ki
ne gösterecek ikimiz hakkında Allah bilir.

her şeyin zor olduğu bu zamanda ben en zoru seçerek gerçekten sevmeyi sevilmeyi hak ettiğimizi bir nevi göstermek
istiyorum.uzun vade için belki de bizim sınavımızdır , kim bilir.kim bilir deam in belirttiği gibi bizim de sonumuz mutluluk olur.
Rabbim hepsine sağ salim sevdiklerine kavuşmayı nasip etsin hayırlısıyla.

dayanamıyorsun sadece alışmaya çalışıyorsun cnm benm askerım 7 gündür asker kokusunu özledim herşeyını ozledımm bu son gunlerın tadını cıkarın onu cok sevdgnı soyle degerlı oldgnu bellı ett ve gozlernın ıcıne hepp baaak :KK34:

Of oooooffff onu nasil yolculiycam bn gelmiyim diyorum olmaz diyo son kez sana bakip gitmk istyorm diyo onun ve bnm ailem olcak orda nasil agliycam babamin yaninda yaaa... allahtan oniki aya dustu.. hrkes ustume gliyo bi sene oyle bekliycegine adam gibi askerlik yapmis biriyle ewlenseydin yazik falan diyolar oo sn nasil sabredicn gormeden diyolar cok zor olacak bilmm ne diyolar.. kimse destek degil köstek herkes... nasil gecick zamn nasiilll of oooff biran once gelsede yuvamzi kursakk :KK43:

Of oooooffff onu nasil yolculiycam bn gelmiyim diyorum olmaz diyo son kez sana bakip gitmk istyorm diyo onun ve bnm ailem olcak orda nasil agliycam babamin yaninda yaaa... allahtan oniki aya dustu.. hrkes ustume gliyo bi sene oyle bekliycegine adam gibi askerlik yapmis biriyle ewlenseydin yazik falan diyolar oo sn nasil sabredicn gormeden diyolar cok zor olacak bilmm ne diyolar.. kimse destek degil köstek herkes... nasil gecick zamn nasiilll of oooff biran once gelsede yuvamzi kursakk :KK43:

bence son giderken ugurlaa kendini tut onun destege ihtayici olcakk sni oyle gorurse askerlik zor gecmz hep destekk olcaksnn kotude olsan mecbursn untma milltede bakma sen sevdgni beklemkk gbisi yoook

Tutmaya caliscam kendimi haklisin.. cok zor oluyo mu bilmuiyorum nasil bise beklemek sabretmk o özlmi nasil yenicez of allah im yardim ettt yaa simdiden agliyorm onun yanndada agladm dondu kaldi tutuldu kaldi ya.. bide hep ewdeyimm nasl gecick bilmiyorm tavsiyeleriniz var mi :KK43:

Tutmaya caliscam kendimi haklisin.. cok zor oluyo mu bilmuiyorum nasil bise beklemek sabretmk o özlmi nasil yenicez of allah im yardim ettt yaa simdiden agliyorm onun yanndada agladm dondu kaldi tutuldu kaldi ya.. bide hep ewdeyimm nasl gecick bilmiyorm tavsiyeleriniz var mi :KK43:

Çalış inan daha zor onları için anaocagından sevdiginden hıc bılmedıgı bı yere gıdıyo ogozunun yaşına bakmıyolar acı ama gercekler o yuzdn destekcısı sensın unutmca cnm çok zor bızım 7.günümz bızde cok yenıyız alışmayorsun sdce sabrıı ogrenıyorsun en sevdigim zaman dilimi onun aradıgı an ve 00.00 da şafagın atıp bırgun daha bana yaklaşması :KK16: Onun harıcınde onun guclu olması ıcın dua edıyorsun benı gecen hafta bgn akşam en son eve bıraktı bıraktgı gundn berı dışrı cıkmak ıstemedm cumrtesı bı cıkmak zornda kaldm ondada cok kkotu oldum :2: Ve giderken yanında mutlaka telefon kartı gotursun Acemligi nerede ögrendıgınızde hersy başlamış olcak ztn bol sabır unutma smdıden kendnı yıpratma her dakıka sarıl onu nasıl cok sevdgnı soylee En Büyük TÜRKİYE

Çalış inan daha zor onları için anaocagından sevdiginden hıc bılmedıgı bı yere gıdıyo ogozunun yaşına bakmıyolar acı ama gercekler o yuzdn destekcısı sensın unutmca cnm çok zor bızım 7.günümz bızde cok yenıyız alışmayorsun sdce sabrıı ogrenıyorsun en sevdigim zaman dilimi onun aradıgı an ve 00.00 da şafagın atıp bırgun daha bana yaklaşması :KK16: Onun harıcınde onun guclu olması ıcın dua edıyorsun benı gecen hafta bgn akşam en son eve bıraktı bıraktgı gundn berı dışrı cıkmak ıstemedm cumrtesı bı cıkmak zornda kaldm ondada cok kkotu oldum :2: Ve giderken yanında mutlaka telefon kartı gotursun Acemligi nerede ögrendıgınızde hersy başlamış olcak ztn bol sabır unutma smdıden kendnı yıpratma her dakıka sarıl onu nasıl cok sevdgnı soylee En Büyük TÜRKİYE

:KK43:((((((((((((( sagol canım bu dedıklerını yapıcam... sımdı gıdene kadar hıc bellı etmıyım ona .. ne zaman konusunu acsam yapar gelırım ızınlerde gelırım sen gelırsın dusunme dıyıp gecıstırıyo.. bnde gıdene kadar acmıyım daha bu konuyu.. acemı bılıgınden ne zaman gelıyoar dagıtıma bılıyo musun ? bnmkı uzun donem gıdıyo subatta gıdınce ne kadar snra dagıtıma gelıyo bı fıkrın var mı cnm

X