2014 Yarenleri! :)

Senin safak.baya azalmistir heralde uc kere gondrrmissin.ne guzel birwz bilgi verir misin.bize yani ne gibi ruh haline giriyolar bilmden bi hata yapmayalim hassaslasacaktr eminim de baska nelere dikkat edelim

bugün belli olacak muhtemelen canım.. evet haklısın Rabbim bir sekilde sabrini verecek insallah.. tek caremiz bol bol dua..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar acemi birliğini öğrenebilen var mı?

Aynen canim bunuda sukur babam onsekiz ay yapmis ewli ve cocklu gitmis. Abim onbes ay yapti ve hic izneg gelmedi.. biz sukredelm ki oniki aya dustu... uc ay uc ay sayalim ya gozumuz korkmasin :) askerin.nerde canim

Aynen valla canm yine iyi durumdayiz biz geçer elbet günler:) diyarbakirda canm bnm askerim.seninki gttimi gidecekmi

Kizlar genelkurmayi aradim simdi 18 nisan da e devlette aciklanacakmis yerler bilginiz olsun

bz ocağın 15inde öğrenmiştk sanırım 7 şubattada gitti. 20 ocak filn diyorlardı erken öğrendk .siznde öyle olur belki

Insallah erken ogrenirz bizde. Cunku nisanlim.sehir disinda calisiyo iliskiyi falan kesick is yernden ewi topliycak cok isi var daha :)

aa açıklanmayacak mı şimdi bugün :/

bizim 3-7 şubat arasıydı sevk tarihler, yerlerimiz 24 ocakta belli oldu

ya ben baya hazırlanmıştım psikolojik olarak şimdi 8 gün daha mı uzadı yahu :/

benimde sevgilimin sevk tarihi 5 mayıs canım e devlette güne kadar 10 -20 nisan arasında yazıyordu bugun baktık kısa dönem yapacakların yerleri açıklanmış bizimkide birkaç güne açıklanır diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…