2014 Yarenleri! :)

Iyi geceler kizlar. Benim yarim de mayis 5 te yolcu allah in izniyle.. gittikleri gun burda toplasalim ya. Bizler icin heralde en uzun gece olacakh 5 mayis yolculamak beni en cok dusundren sey.. ailemde orda olur muhtemelen babamn yaninda ben nasil tutcam ki kendimi hic bilmiyorum habire gidecegi gunu dusunuyorum ya o aksami dusunuyorum ama onu gonderirken aglamamak icin elimden gelni yapcam cunku beni oyle birkip giderse onun icin hic gecmiycek o askerlik hep aklinda o.son gorntu kalicak. Allahimmm sabiirr

Aramıza hoşgeldin canım sende bizdensin üzmme kendini hayırlısıyla gidip gelir inş ozaman bir daha hiç ayrilmicaksınız.Yarın açıklanır açıklanmaz burda sizinle paylaşacağım inş bana yakın biryer düşer..

Hosbulduk canim.. ewet birbirimze destek olp su oniki ayi bitirelim de. Yuvamzi kuralim hayrlisiyla. Sen sevgilinmi yolluyon nisanlinimi esinimi biraz bahsedelim istersen

Hosbulduk canim.. ewet birbirimze destek olp su oniki ayi bitirelim de. Yuvamzi kuralim hayrlisiyla. Sen sevgilinmi yolluyon nisanlinimi esinimi biraz bahsedelim istersen

Cnım kocaelindenim 24 yaşındayım ismim özge sözlümü gönderiyorum allah nasip ederse 1 aylık iznine geldiğinde nişanımız olucak gelincede düğün.

Cnım kocaelindenim 24 yaşındayım ismim özge sözlümü gönderiyorum allah nasip ederse 1 aylık iznine geldiğinde nişanımız olucak gelincede düğün.

Anladim canim bnde havva memnun oldum.insallah hakkinda hayrlisi olsun hayirlisiyla yuvalarimizi kuralim.. uzun donemmi seninde

hadi bakalım hayırlısı mayıs 5eşe bişey kalmamış

Evet tatlım hayırlısı bakalım

Merhabaa hoşgeldinn Ayy çok zor yolculamak o yüzden erkek arkadaşım cumartesi buluşuruz dedi. Gelirsen ayrılamk zor olur dedi offff
Ewet canım yolcu var yarın herşey belli olucak artık

Allah'ım hayırlısı olur inşallah kaçta açıklanacak bir bilgin var mı canım:44:

çok zor kızlar kabullenelim ve dua edelim. geçecek hepsi. ağlıcaz tabiki bu bir gerçek ve çok normal.. o anı düşünmek bile istemiyorum ellerimden kayıp gidecek resmen..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlarr heyecan doruktaaa

Son gune kadar yaninizda degerini bilin benim nisanlim baska sehirde bi haftaligina gelicek sonrada askere memleketinden gidecek

kızlarr heyecan doruktaaa

Tik tik tik tik
Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin

Ay canim ya senin durum biraz daha vahim.ama biz hep.sonuca odaklanalim dimi sonucta bunu.herkesyamis onlarda yapcak.mecburen oof keske dokuz ay olsaydi su uzun donem bee ne guzel olurdu yaa

tabi canım herseyin hayirlisi insallah...

Tatlm çok zor ama düşünme çünkü düşündkçe o anı binlerce kez yaşıyosun çok zor oluyo ama bi şeklde oluyo işte bilmyrum nasl dayanyoruz ama Rabbim sabrını veryo ya. ilk gidişi snra dağıtm şmdide izn dönüşü toplm 3 kere göndedm 3üde çok fenaydı o son görüş yarn aynı şehrde olmycağını blmek çok zor sadece bizim elmzden dua edip onlara moral vermk geliyo..
Kaç gün kaldı gtmesine ttlm yerleri belli oldu mu ???

Ay canim ya senin durum biraz daha vahim.ama biz hep.sonuca odaklanalim dimi sonucta bunu.herkesyamis onlarda yapcak.mecburen oof keske dokuz ay olsaydi su uzun donem bee ne guzel olurdu yaa

Bende ayni seyi cok düşündüm biliyomsn 9 ay olsaydi diye.off ki ne off yani.smdi yedi ayimiz kalckti bzm olsun bunada şükür 15 aydan baslamadk en azndan

Bende ayni seyi cok düşündüm biliyomsn 9 ay olsaydi diye.off ki ne off yani.smdi yedi ayimiz kalckti bzm olsun bunada şükür 15 aydan baslamadk en azndan

Aynen canim bunuda sukur babam onsekiz ay yapmis ewli ve cocklu gitmis. Abim onbes ay yapti ve hic izneg gelmedi.. biz sukredelm ki oniki aya dustu... uc ay uc ay sayalim ya gozumuz korkmasin :) askerin.nerde canim

Kizlar sanirim.yerler belli olmus e devlette bakan bakabilen v ar mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…