2014 Yarenleri! :)

kuzum ben kamuhe nick degstm .d nalsnsn izledm kz gelmjyon artk
iyiyim canım benim:) valla sevdicek geldiğinden beri içimizde kalan şeyleri yapıyoruz:oops: bol bol gezdik çok şükür. Şİmdi de iş bulma derdindeyiz kuzum. Allah yardımcımız olsun:KK17: siz nasılsınız her şey yolundadır inşallah?

iyiyim canım benim:) valla sevdicek geldiğinden beri içimizde kalan şeyleri yapıyoruz:oops: bol bol gezdik çok şükür. Şİmdi de iş bulma derdindeyiz kuzum. Allah yardımcımız olsun:KK17: siz nasılsınız her şey yolundadır inşallah?
ALLAH mutlulignuzu daim etsn kuzum ins is bulur hemen. valla ne olsun ya zaman gecmiyor özlem cok canmz sklyor

ALLAH mutlulignuzu daim etsn kuzum ins is bulur hemen. valla ne olsun ya zaman gecmiyor özlem cok canmz sklyor
amin sizin de inşallah. Askerin sağ salim gelsin inşallah kuzum benim. İnan gelince zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun:) zaman hızlı geçtiği için sizin adınıza seviniyorum, zaman geçiyor şafaklar düşüyor diye:KK22:

Belovedd nabeer bebeğim :KK53: uzun zamandır denk gelmiyordum sana nasıl gidiyor kuzummm:KK68:

kuzucummmmm :KK53: :KK68::KK68: iyiyim sen nasılsın sorma ya giremiyorum pek işler yoğunlaştı o yüzden pek bakamıyordum ama özledim burayıda :KK23: iyi gidior valla şafak bitiyor bi yandan ona seviniyoruz bir yandan da ortalık karıştı diye üzülüyoruz o_O :KK17: senin nasıl gidiyor iyisindir inşallah askerin nasıl :KK51:

kuzucummmmm :KK53: :KK68::KK68: iyiyim sen nasılsın sorma ya giremiyorum pek işler yoğunlaştı o yüzden pek bakamıyordum ama özledim burayıda :KK23: iyi gidior valla şafak bitiyor bi yandan ona seviniyoruz bir yandan da ortalık karıştı diye üzülüyoruz o_O :KK17: senin nasıl gidiyor iyisindir inşallah askerin nasıl :KK51:
Bizde de aynı öyle kuzum her gün tedirginiz Allah onları bizlere bagislasin o_O sizin şafak oldu canım benmm

safak DOGAN GÜNEŞ bebeklerimm..bitti sanirim ,yarın bu saatlerde Allah izin verirse sevdicegim evinde olucak..
Bu surecte cok zor gunler atlattik,cok tartismalar cok ayriliklar..hepsinde size kostum,sizden yardim istedim..herzaman herkonuda destek oldunuz,belki hicbirinizi yuz yuze gormedim ama hepnizi yurekten hissettim..pofudugum,denizim,damlam,yesomm,demetimm ve suan heyecandan unuttum diger guzel yurekli arkadaslarim...hepinizi tek tek tsk ederim,hepinizi opuyorum:KK19::KK200: Darısı bekleyenlerin basina ..ama gitmek yok hep burdayım ben:KK48: sizi cokkkkkk seviyorummmm:KK200::KK200:
kuzummmm gözün aydın bitmiş şafak hayırlısı ile bundan sonra hep bir arada kalın inşallah kuzummmmm :)

X