2014 Yarenleri! :)

Az kalmııışş hayatmmm üzme kendini bu kadar zaman geçti 87 günmü geçmeyecek
Aynen balımmmm bende öyle avutuyorum kendimi.. Koskoca 278 gün geçirmişiz 87 gün nedirki:) sizin şafak kaç kuzucukkj? Azalmıştır sizindeeee:)
Ya bu patlıcanlı börek nasıl bişi :KK58:
çok güzel bişi balımmmmm:) ben çok seviyom patlıcanlı böreğiii.. Pişsinde resmini atayım burdan:p

Pişti mi canım :kk77:
Pişti balımmmm baaaak:kk77:
image.jpg

Of harika görünüyor içini de göstersene o_O nasıl yapıyosun :kk77:
Minnak yaptığımdan içi belli olmuyo bitanemmm.. Soğanı ve biberi zeytinyağında kavuruyosun kuzumm minik minik doğrayıp.. Snra minik minik doğradığın patlıcanları ve domatesi ekliyosun.. Tuz ve kırmızı biber katıyosun, kapağını kapatıp kısık ateşte kavuruyosun bi güzel.. Patlıcanlar yumuşayınca iç harç hazır olmuş oluyo.. İster bnmki gibi sarıp, ister tepsi böreği şeklinde, istersende gül böreği gibi hazırlayıp fırına veriyon:) afiyet olsuuuuuun:)

Minnak yaptığımdan içi belli olmuyo bitanemmm.. Soğanı ve biberi zeytinyağında kavuruyosun kuzumm minik minik doğrayıp.. Snra minik minik doğradığın patlıcanları ve domatesi ekliyosun.. Tuz ve kırmızı biber katıyosun, kapağını kapatıp kısık ateşte kavuruyosun bi güzel.. Patlıcanlar yumuşayınca iç harç hazır olmuş oluyo.. İster bnmki gibi sarıp, ister tepsi böreği şeklinde, istersende gül böreği gibi hazırlayıp fırına veriyon:) afiyet olsuuuuuun:)
Denicem balım mutlaka ellerine sağlık afiyet olsun canım benim

sevindim herkes kavuşsun sağ salim :) niye tartıştınız canım

Eski konular geldi aklına işte yok işte giyme demiş giymişim gitme demiş gitmişim vs eski konular en son tatile gitmiştim onu takmıştı gene konuyu açtı. Telefonda konuşuyorduk bu sinirlendi, bağırdı bende müsait değildim rahat rahat konuşamıyordum dedim konuşabilsem cevap vericemde konuşamıyorum işte bu da bağırdı konuş konuş haklı mı çıkcan öyle mi haklı çıkcan bağırdı en son dedi kapat telefonu hiçbir demedim bekledim öyle kapat hadi görüşürüz by dedi hayır dedim kapattı gene de. Ondan sonra mesaj atmadım aramadımda o da aramadı smsm yoktu zaten ertesi gün akşam aradım 3 kez açmadı annemden mesaj attım aradım açmıyorsun vs inadından egondan mesaj bile atmıyorsun dedim cevap vermedi. Bu sabahta 7 de çağrı attım kalkınca sonra bir aradım telefonu kapatmış :KK43:

X