2014 Yarenleri! :)

durdurulmadı canım, devrelerimiz birer birer çıkıyor, eğer durdurulursa biz çıkamayız haber veririm, dediğim gibi günü gelen çıkıyor şuan

Canım işyerindeki ablanın oğlu Malatya'da asker. Bu pazar gününe kadar olanlar terhis edilecekmiş çocuğun diğer çarşamba teskeresi olacaktı 3 günle kaçırmış beklemede şu an 2 ay kalma durumu varmış.

bizimkilerde öyle bir durum yok hemde sınır bölgesindeyiz şaşırdım bak şimdi.. komutan biletini al demiş dün aldı, öyle bir durum olsa aldırmazlardı herhalde off ne bileyim nerden çıktı bu şimdi

Merhabalar kızlar... Nasılsınız?
Kuzummm selam, geçen pazar tezkereyi aldık sonunda. Darısı size inşallah, onu görüp sarıldığım anda geçti tüm sıkıntılar inan ki. Askerden tatlı hatıralar kalıyormuş sonunda geriye, hiç sıkıntı çekmemişiz sanki. İnşallah başka güzel haberler de vericem size ilerleyen zamanlarda

Tenekemmm tenekemmmm tembel tenekemmmmmmm:) çooook sevindim bitanmmmmmmm:) hamdolsun bugünlerimizeeee.. Kavuştun askerineeeeee:) rabbim bi daha hiç ayırmasın siziiiiiiii.. Bir ömür mutlu olun inşaAllah:)

Çocuğa al demişler şimdi de biletini aldı annesi
Sevdicekle kavga ettik ne o mesaj atıyor bana ne de ben pff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…