2014 Yarenleri! :)

Yaa yeni askerler haftaya geliyormuş onlar nöbet tutmaya başlarlarsa eğer biz çıkarız %99 tabii komutan kıllık falan yapmazsa. Şans olmadığı için saçma sapan bir şeye takadabilirler. Canım sen mi evci çıkarmıştın bunlar izin vermiyor ya :KK43:
Bizde ikisinde de ben çıkardım sadece evraklarda abisinin adı vardı kuzum ilkinde çok sıkıntı oldu ama ikinci çok rahattır ikisinde de dedi Zaten nisanlim geldi diye ama ilkinde albay sıkıntı yapmisti

ayy yok tatlım ya gelmedi dün akşam yine sordum bayramda gelicekmisin diye gerek yok bayramda 3 ay kalmış oluyor zaten dedi o_O bizimde böyle biticek sanırım askerlik:KK53::KK53:
Allahım aynı erkan su zaman izin kullan aşkım diyorum gerek yok su kadar kalacak zaten diyor :KK43: catladik ozlemden bizde burada

Bizde ikisinde de ben çıkardım sadece evraklarda abisinin adı vardı kuzum ilkinde çok sıkıntı oldu ama ikinci çok rahattır ikisinde de dedi Zaten nisanlim geldi diye ama ilkinde albay sıkıntı yapmisti

Canım bizde öyle olmuyor işte size nasıl izin veriyorlar ben anlamadım yaa. İllaki abisinin gelmesi gerek komutanın abisini askeriyenin girişinde görmesi gerekiyormuş anlamadım gitti :KK43:

len kaç ay oldu ki sizin? inşallah çıkmaz canım ya

Kızım bizim şafak 90 adamı 50 gündür göremiyorum :KK43:

Canım bizde öyle olmuyor işte size nasıl izin veriyorlar ben anlamadım yaa. İllaki abisinin gelmesi gerek komutanın abisini askeriyenin girişinde görmesi gerekiyormuş anlamadım gitti :KK43:

Kızım bizim şafak 90 adamı 50 gündür göremiyorum :KK43:
len biz ne yapalım 4 ayı geçti ben görmeyeli:KK61:

Bitiyor mu ki o kavgalar ne askerlikmis beee :KK70:

Sorma canım ya ama benim moralim çok bozuktu o sıralar düşünsene adamın 6 ay gelmesini bekliyorsun daha görüşemeden adam ailesiyle köye gidiyor. Yaa ayrıca ne dicem benimki normalde gececi gündüz uyuyordu uyandırmışlar komutanların kokteyli varmış bu da servis yapacakmış sanırım. Bana dediki telefonu dolaba bırakcam leeen telefon açıktı kapandı içime kurt düştü. Bu kokteyl de acaba komutanların akrabaları falan oluyor mu leeen kızlar falaaaan :KK62::KK51:

Sorma canım ya ama benim moralim çok bozuktu o sıralar düşünsene adamın 6 ay gelmesini bekliyorsun daha görüşemeden adam ailesiyle köye gidiyor. Yaa ayrıca ne dicem benimki normalde gececi gündüz uyuyordu uyandırmışlar komutanların kokteyli varmış bu da servis yapacakmış sanırım. Bana dediki telefonu dolaba bırakcam leeen telefon açıktı kapandı içime kurt düştü. Bu kokteyl de acaba komutanların akrabaları falan oluyor mu leeen kızlar falaaaan :KK62::KK51:
Salvocum canim benim askeriye de kizlarin ne işi olabilir ilahi :KK70: benimkide kapatyi beni merak etme dedi ne oldu acaba laaaaaaan :KK51:

Salvocum canim benim askeriye de kizlarin ne işi olabilir ilahi :KK70: benimkide kapatyi beni merak etme dedi ne oldu acaba laaaaaaan :KK51:

Kapatcam demedi ki telefonu :KK43: Kızım nasıl ne işi var. Bu tür olaylarda komutanların aileleri de olabiliyor hiiç filmlerde görmedin mi :KK45: Bir de benimkinin yeni batarya komutanı kadınmış haftaya geliyor :KK53:

X