2014 Yarenleri! :)

Amin aminnn inşallah kuzucummmm güzel günlerimize de az kaldııı Valla sorma babam geçen Ankaraya gitti akraba varmış talip olmuş off off gelemeyi düşünüyorlarmışşş

kuzummm baban bilmiyordu değil mi ilişkinizi ?? söylemedin mi benim beklediğim var diye tatlım.. E siz de akraba evliliği var mı ki cicim nerden çıktı bu şimdi aaa
Amma çok soru sordum ama cidden şaşırdım

yavruşum çocuk haklı biliyormusun, istemiyorum bu kızı dediğinde o zaman istediğini getir diyecekler.. e sen bu adamla yapabiliyosun cicim hani küçük de değilsiniz ki ölçüp tartıp devam ettin sen ilişkine

Canım şu an iyiyiz ama mesele evlenince katı olacak olması. Kapanmam gerekecek sonra evden onsuz çıkamam çalışamam yengesi telefon bile kullanmıyor düşün yani. Şu an iyide adam zaten kıskanç o zaman iyice çılgına döner beni ilerisi endişe ediyor yoksa yan yana ikimizde çok mutluyuz. Gece telefonda ağladı çocuk resmen konuşamadı sonrada ben zır zır

onunla konuştun mu evlenince nasıl olacak hayatımız, abinin yengeni kısıtladığı gibi sen de beni kısıtlayacak mısın diye
seviyor seni ve sevdiği için senin isteklerine ayak uydurur diye düşünüyorum.. onunla konuşmadan peşin hüküm verme derim cicimmm

Canım bende sevgisinden eminim zaten. Hatta senin düşündüğün gibi düşünmüştüm sevgimiz bazı şeyleri aşar ve gerçekten bu kadar katı olmaz diyordum ama yok yani. Bana sözlü nişanlı olsak zaten sen çalışamazsın demişti ve ekledi de yengemi biliyorsun işte o da açıktı kapandı o da çalışıyordu çalışmıyor vs zaten adam bana onu örnek gösteriyor.

Günaydın tatlım bende öyleyim fırsatı buldukça buraya bakıyorum hadi hayırlısı olsun kuzucum sefasını sürme zamanımız da gelir inşallah bana da görücü gelicekmiş Ankaradan

nldu böyle bizim yarenlerimize ya herkeste bi sıkıntı baş almış gidiyooo ne görücüsü oda nerden çıktı sizinkiler biliyor diye biliyodum ben
Salvo aşkum size nlduu böyle ufak tefek şeylere takılıp kalmayon sevince herşey rayına oturuyoooo

hayirlisi be kuzum evlenip bosanmak daha kotu tabi ALLAH kimsenin basina vermesin ama oyle olumsiz da dusunme. evci iznine cikarmamasna uzuldm ama.safagnz az kalms sabret kuzum

Amin aminnn inşallah kuzucummmm güzel günlerimize de az kaldııı Valla sorma babam geçen Ankaraya gitti akraba varmış talip olmuş off off gelemeyi düşünüyorlarmışşş
kuzum nasilsin hayrdr ya byle noldu birden takma kuzum gorucu gelse bile son soz sana duser

Doğru canım erkanında hem carsi hem evci iptal bende kavgaliyiz diye uyuzluguna dedi sandım ama sabah aradı tekrar dedi kilit hatta hastaneye gelecekti ona bile izin bile vermemiş uyuz komutan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…