2014 Yarenleri! :)

Niye gelmiyon len :63: özeplesen gelirdin:KK12: bende iyi canimne oldun aynı bildiğin gibi herşey
oyyy kuşummmm:KK14: bi ara sıkıntılıydımda oyüzden pek uğrayamamıştım.. aman bitsin artık şu askerlik kuzumm beee çok özledim askerimiiiiii.. daha haftasonu beraberdik evciye çıkarttık aşkımı ama yetmiyor yetmiyor yetmiyoooooooor:mad: senin nasıl gidiyo fıstığımmm? herşey yolunda mı? şafak kaççç:KK51:

oyyy kuşummmm:KK14: bi ara sıkıntılıydımda oyüzden pek uğrayamamıştım.. aman bitsin artık şu askerlik kuzumm beee çok özledim askerimiiiiii.. daha haftasonu beraberdik evciye çıkarttık aşkımı ama yetmiyor yetmiyor yetmiyoooooooor:mad: senin nasıl gidiyo fıstığımmm? herşey yolunda mı? şafak kaççç:KK51:
Canim evci şansınız var en azindan onada şükür :KK43: bende çok özledim iyice zorlanır oldum. 243 şafak :KK43:

Adamım beni iyi dinle :KK68:
Pek güzel sayılmam :cool:
Ne kadar annem ısrar etsede iyi pilav yapmayı öğrenemedim. .
Boyum sana göre birazcık kısadır
Perdeleri takarken zorlanabilirim . .
Çok kitap okur çok hayal kurarım
Aklım bi karış havadadır .
İçimdeki çocuğu hiç büyütemedim
Hala oyuncaklarım ve rangarenk tokalarım var :KK56:
Bide babamın elinden başka el değmemiş saçlarım . .
Ama bildiğim bişey var senden çok güzel baba bendense çok güzel anne olur :KK200:
Göznuru çeyizimde tastamam içimdeki çocukla beraber oyuncaklarımıda getireceğim
Unutmadan söyliyim bi akşam müsaitseniz gelirsen TUZLU KAHVEMin tadına bakmanı isterim :KK60:

INSALLAH kuzum yaa keske hemen bitse :)
kuzum bu ilişkide imtihanımızda varmış demekki asker beklemek, Rabbim teskerenizi alıp bak bitirdik bu zorlu sınavı da atlattık demeyi nasip etsinn sizlere inşallah♥

Hayırlısıyla başlarsınız pofim inşallah :)
aynen bebeğim hayırlsıyla inşallah♥

kuzum bu ilişkide imtihanımızda varmış demekki asker beklemek, Rabbim teskerenizi alıp bak bitirdik bu zorlu sınavı da atlattık demeyi nasip etsinn sizlere inşallah♥

aynen bebeğim hayırlsıyla inşallah♥
ALLAH razi 9lsun iyi dileklrrin icin kuzum benim cok tesekkur ederim INSALLAH sizde hep .mtlu olursuzun:)

X