2014 Yarenleri! :)

Bencede kuzum bencede gereksiz konular tartışmalar ama gel bunu onun babasına anlat. Babası beni duyunca direk ondan başkasını demis. Ama oğulları 50 gün burada hastanede yattı ve bir kez gelmediler neden çünkü ben varmisim akılları kalmiyormus gönülleri rahatmis neymiş ben zaten onların yokluğunu aratmazmisim kaç tane finale girmedim ben o orada diye ben fedakarlık yaparken onlar tatile gitti düşün ne kadar sağlıklı bir aile. Katılıyorum bacı sana o nasıl insanda bizde insanuz gezmeye başka şeylere ihtiyacımız var. Ben okuyorum su an ama yengesi ev hanımı olduğu için ben de ev hanımı olup ailesi ile yasamaliyim annesine gore tamam basımın üstünde yerleri var ama beni de ailem boşuna okutmadi mesleğini yapayım kendi paramı kazanayom diye okuttular

Canim bazı insanlara göre su düşünce var gezsin eglensin kizla takilsin vs ama iş evlilige gelince bzim istedigimiz olsun ki bu %95 bir ihtimalle akraba oluyor. İnsanlar bu dusuncede. Kimse kole değil canım sen okumasan bile calisamayacagin anlamina gelmiyor ki. Ayaklarının üzerinde durman gerekiyor çalışıp calismamaya senin karar vermen lazim. Benimkinin de yengesi uni mezunu ve evlenmeden önce acikmis ama şimdi kaynana kayinpederle kalıyor su an kapalı ve telefon bile kullanmıyor dusun

yok artik kz sacmalama

Yok artik onlarda bizimkinden beter dur bakalım kuzu seninki askerlikten sonra baskın çıkar belki bu daha iyi olur sizin icin

yok artik kz sacmalama
Çok ciddiyim gidişat bunu gösteriyor.

Yok artik onlarda bizimkinden beter dur bakalım kuzu seninki askerlikten sonra baskın çıkar belki bu daha iyi olur sizin icin

Sanmıyorum canım.

Bu arada kızlar haftaya evci çıkartacaktık. Neymiş efendim komutan izin vermiyor bu ne saçmalık anlamadım ben. Dün kavga ettik bu yüzden bana diyor sanki ben isteyerek yapmışım gibi bana tepki veriyorsun vs.
Çok sinir oldum ya. Millet terhis oluyormuş asker yokmuş vs diye izin vermedi evci ve normal izinlerde kaldırılmış. Acayip canım sıkkın

evet kuzucum sabretmekten başka birşey gelmiyor sen napıyosun nasıl gidiyor düğün hazırlığı var mı peki kuzucum

günaydınnn kuzucummm kusura bakma geç cevap veriyorum hihihi düğün hazırlığı sonra tatlımmm ilk önce sözümüzü nişanımızı yapalım Allah ın izniyle

haktan hayirlisi kuzum ya oyle dusunme hayirlisi neyse o olsun

haktan hayirlisi kuzum ya oyle dusunme hayirlisi neyse o olsun

Aynen canım ileride üzüleceğime şimdi üzülmeyi tercih ederim. Çünkü düşünsene evlendin ve anlaşamıyorsun 25 26 yaşında boşanmış biri oluyorsun daha kötü.
Bu arada evci ile yazdığımı gördün mü? Evci çıkaracaktık her şey tamamdı komutan izin vermemiş canım o kadar sıkkın ki anlatamam kavga da ettik bu yüzden

burcuuu ne zamandır konuşamadık tatlım nasılsın iyi misin

burcuuu ne zamandır konuşamadık tatlım nasılsın iyi misin

Bacuuuuuuuuu iyi sayılırım nasıl olayım sen nasılsın?

Askerlik bitmeye yakın ya söz olaylarını açtılar gene ve sana zamanında diyordum ya evleneceğini görcem diye aha aynen öyle oluyor bacu süreç başladı. Artık her şeyin hayırlısı kendimi paralamicam.
Ama bir planımız vardı evci o da olmadı ya bu ara bir şey mi var anlamadım gitti çok üzgünüm ben işi ayarladım vs haftaya dedik evci çıkcaz yok komutan bunu gece görevine vermiş sonra demiş temmuza kadar evci ve normal izinler iptal 1 ay dıişini sık demiş. Anlamadım gitti bende onu suçladım hani sırf kendi istemedi gibisinden bu da sinirlendi dün telefonda sadece sustum kaldım...

günaydınnn kuzucummm kusura bakma geç cevap veriyorum hihihi düğün hazırlığı sonra tatlımmm ilk önce sözümüzü nişanımızı yapalım Allah ın izniyle
Günaydın tatlım bende öyleyim fırsatı buldukça buraya bakıyorum hadi hayırlısı olsun kuzucum sefasını sürme zamanımız da gelir inşallah bana da görücü gelicekmiş Ankaradan

çok şükür iyiyim bacuuuu :))))

evet ya yazılarını okudum da boş durmamış ailesi ne yapıp edip bulmuşlar kızı he.. sevdiceğin ne diyor o senin yanında durur merak etme zorla da olacak değil ya.. biraz üzüleceksiniz ama sonu güzel olacak inşallah..

sen de destek ol durduk yere suçlama, öğrendin artık askerliği hani mantık aramıcaksın canımcım yoksa istemez mi o da evciye çıkmayı

Günaydın tatlım bende öyleyim fırsatı buldukça buraya bakıyorum hadi hayırlısı olsun kuzucum sefasını sürme zamanımız da gelir inşallah bana da görücü gelicekmiş Ankaradan

inşallah kuzucummm sabrımızın mükafatını alalım inşallah hepimiz aaa o nerden çıktı şekerim ne görücüsü

inşallah kuzucummm sabrımızın mükafatını alalım inşallah hepimiz aaa o nerden çıktı şekerim ne görücüsü
Amin aminnn inşallah kuzucummmm güzel günlerimize de az kaldııı Valla sorma babam geçen Ankaraya gitti akraba varmış talip olmuş off off gelemeyi düşünüyorlarmışşş

Canımda ben zaten bunu anlamadım gerçekten. Bana sürekli şeyi ima ediyor bana olumlu bir şey söyle ben seni çıkarayım ailemin karşısına. Diyorum zorla mı evlendirecekler sende demek ki istiyorsun bana diyor ki istemiyorsan sevdiğini getir diyecekler ee sende yapamam diyorsun nasıl olacak söylesene. Öyle ya da böyle olacak ve sözlenecek olur tarafı kalmadı en mantıklısı ayrılmak ama ikimizde beceremiyoruz bacu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…