2014 Yarenleri! :)

Evet canim o bakimdan cok merak ediyorum bana olan sevgisini,bagliliginida gormus olucam... Sonumuz guzel olsunda burdaki butun kizlarada sevdiceklerinin omuzlarinda yaşlanabilmeyi nasip eder Rabbim insallah..
İnşallah balım sonunuz hayırlı olsun inşallah nasip zorlanamaz kuzu eğer ilerde iyi ki diyeceksen simdi bitmesi daha hayırlı ayrıca sen actigun konuda konuşanlara bakma asker yolu beklemeyen anlamaz. Yada asker diyince hemen alttan ak diyenlere bakma doğuda askerlik yapsalar demek ki Yandık bizimkiler o kadar da siki değil ki tamam kolay değil ama eskisi kadar zor da değil o yüzden kendinden odun verme kimse senden kıymetli değil bir kez ödün verirsen 70 ine de gelsen degismez

hadi ya cok gecmis olsun kuzum belki saglik yonunden cok takmistir askerde pskljleri darmadgn olyor ya bde pek bsey kalmams btmesne askerligin az kaldi kavusmanza braz dha sık disini kuzum

Sonuna kadar haklisin canim simdiden gostermeliyim kendimi yoksa ilerde maf olurum artik... Simdi hatasini anlamasi icin mecbur kendimi geri cekicem .. Benimki baskentte tamamda oldugu kisla rahat degil ama eskisi kadarda zor olamaz .. İpler onda suan bekleyip gorucez

hadi ya cok gecmis olsun kuzum belki saglik yonunden cok takmistir askerde pskljleri darmadgn olyor ya bde pek bsey kalmams btmesne askerligin az kaldi kavusmanza braz dha sık disini kuzum
Kuzum sürekli başka bir bölgeye atıyor enfeksiyon çürümeyi ve o da bu halde beni hayatında tutmak istemiyor boyle uzaklaşmaya calisiyor ama ben Vazgeçmem bunu anladı üzerine dusmuyorum zaten hic daha da üzülmesin diye

kiyamam yaa bak bu haldeyken bile ne dusunyor ama iyi yaptn tabi bilsin vazgecmedgni ne zorlukta olsalr die aasla.vazgecmicegni anlasn

Orayı biliyorum kuzu arkadaşın sevgilisi de orada asker evet denetleme çok ama en azından can derdi yok yada telefon olmayan yerde değiller çok sukur

kiyamam yaa bak bu haldeyken bile ne dusunyor ama iyi yaptn tabi bilsin vazgecmedgni ne zorlukta olsalr die aasla.vazgecmicegni anlasn
Farkında artik evet bu kadar ince düşünmesi beni uzuyor zaten düşündükçe yipraniyo çünkü hastalıkta sağlıkta kuzum vazgecmemmmmm ellere yarrr etmemmmm :)

Orayı biliyorum kuzu arkadaşın sevgilisi de orada asker evet denetleme çok ama en azından can derdi yok yada telefon olmayan yerde değiller çok sukur
Orasida oyle kuzum benimki 1 ay oldu hala geciremedi teli haziranda alt devreler gelsin o zaman gecirmeye calisicam diyordu..

affern kiz byle olacan tabi:) beraber asacaksinz zorluklari ne olursa olsun
İnşallah hayırlısı ile kuzum valla çocuğun hayati fatma duman oldu askerlikte ya bu son okur inşallah tüm yatenler kavussun yarenlikte cektikkerimiz boşa gitmesin ilerde çocuklarımıza anlatalım baban bi askerlik yaptı ben on diye insallahhh :)

Orasida oyle kuzum benimki 1 ay oldu hala geciremedi teli haziranda alt devreler gelsin o zaman gecirmeye calisicam diyordu..
Yok o manada değil kuzu ya ankesörlü olmayan yerler var düşün ki o manada dedim. Ya çok da ise yaramıyor tel biz acemiligin ilk gününde soktuk ama abkesorluden konuştuk uzun sure

Yok o manada değil kuzu ya ankesörlü olmayan yerler var düşün ki o manada dedim. Ya çok da ise yaramıyor tel biz acemiligin ilk gününde soktuk ama abkesorluden konuştuk uzun sure
Nasil ise yaramiyor canim arayamazsa bile en azindan mesajlasabiliriz ankesorluden gunde anca 1 sefer arayabiliyordu ayrilmadan once

Nasil ise yaramiyor canim arayamazsa bile en azindan mesajlasabiliriz ankesorluden gunde anca 1 sefer arayabiliyordu ayrilmadan once
İlk başlarda çok yoğun oluyor sadece gece nöbet tutarsa yazıyordu ama ankrsorluden çok arardı günde 3- 4 defa falan sonra alt devre gelince rahatladik ama yere göre degisiyor

İlk başlarda çok yoğun oluyor sadece gece nöbet tutarsa yazıyordu ama ankrsorluden çok arardı günde 3- 4 defa falan sonra alt devre gelince rahatladik ama yere göre degisiyor
Dogrudur canim alt devre gelince rahatliyor beni anca gunde 1 sefer arardii.. Bugun carsida ya beni ne aradi ne bi yerden mesaj atti bravo ona..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…