2014 Yarenleri! :)

ayrıldık canım hatta konu açmıştım görürsün neden ayrıldığımızı.. Konuşmuyoruzda dün ailesi geldi benim olduğum şehre,abisinin sözlüsüde biliyordu ayrıldığımızı çağırdı beni bende mecbur gitmek zorunda kaldım, haziranda ziyarete gitcekler e tabi benide yanlarında götürceklerdi bende söyledim ayrıldığımızı.. Bugün beyefendi aradı sen hangi hakla benim ailemle görüşürsün,birsürü şey dedi bende dedim ne olursa olsun sakın arama beni .. oda yemin ettim birdaha aramam dedi.. Bu 2 yıl böyle bir sonla bitti yani inanamıyorum halada..
şimdi gördüm canıım :KK43: ayy baya baya bitirdiniz yaniii çok kötü olmuşş :KK43: hakkınızda hayırlısı olsunnnn :KK43:

Ayyy canım kafayı yicem ben ya dün tartistik ben epilasyona gidiyorum ya ama ne zamandır gitmiyorum öyle lafini actim ay uzadıkça uzattı sarji bitti dün kapandı telefon. Tlf sarjida bozuk bir hafta falan acamicak sanırım tlfnu. Bugünde facee girmiş carsisi vardı yaziyorum yazıyorum cevap atmıyor bende baktım millete yorum atıyor abisine vs benim mesajlari görüyor cevap atmıyor. En sonunda yazdi canım istemiyor yazmak. Bende sinirlendim haliyle bu da dedi lafimi dinlemiyorsun hala gitcem diyorsun sinirliyim hala vs vs. En sonunda Ben dedim uzatiyorsun yeter artık hmm anladim ok diyip duruyorsun ne istiyorsun on gün kavgaya devam mi edim. O da yoo etmeyelim konusmayalim ışte bir süre dedi ben konuşmayalım mi bir süre dedim evet dedi. Sonra yaziyordu ama bana iletilmedi sonra neti gitti sanırım cikti. Çok kötü oldum he ilk defa duyuyorum konuşmayalım bi süre ne demek ya?
Olay abartacagi kadar ciddi değil ki niye boye yapmış anlam veremedim ama çok bunaldilar kuzu hak veriyorum bende kuaföre her gittiğimde erkan cildiriyirdu onlar bikti çünkü artik ortamdan kamuflaj dan herşeyden i yüzden kafasını dinlesin bırak bir sure sen sakin yazma etme

Kuzum onların sartel yanıyor askerde çok normal sakin arama yazma bak o nasıl yazıyor simdi okudum önemli olan senin kendini geri cekmen
İnanamadim ya orda akli ucmus sankii..ankesorluden konusuyorduk simdi ayrildik ya hic bi sekilde gorusmuyoruz yarin carsi iznine cikicak napicak hic bilmiyorum skypeye girermi zaten ben uyuyor olacagim ulasmak isterse her turlu ulasabilir..

İnanamadim ya orda akli ucmus sankii..ankesorluden konusuyorduk simdi ayrildik ya hic bi sekilde gorusmuyoruz yarin carsi iznine cikicak napicak hic bilmiyorum skypeye girermi zaten ben uyuyor olacagim ulasmak isterse her turlu ulasabilir..
İsteyen her turlu arar kuzum gaza geliyor rahatlığa alışıyor biz de sadakat sınavı veriyoruz dışarı çıkarken vicdanimiz sizliyor sen sıkma canini bir erkek illa ki pişman olur ama bizim kadar erken değil...

İsteyen her turlu arar kuzum gaza geliyor rahatlığa alışıyor biz de sadakat sınavı veriyoruz dışarı çıkarken vicdanimiz sizliyor sen sıkma canini bir erkek illa ki pişman olur ama bizim kadar erken değil...
Oylemi dersinn kuzum sali gunu tartistik,ayrildik ertesi gunde mecburiyetten ailesiyle bulusmak zorunda kaldim,dunde arayinca nasil umitlendim ama ne yazikki ayniydi sen ne hakla ailemle gorusursun flan dedi insallah pisman olurdaa.. Benim face acik oyle duruyor onu unutmusum,hayatima devam edebiliyomus hissi verip korkutmak istiyorum profil resmimi degistirsemmiki aklim cok karisti canim off off...

Oylemi dersinn kuzum sali gunu tartistik,ayrildik ertesi gunde mecburiyetten ailesiyle bulusmak zorunda kaldim,dunde arayinca nasil umitlendim ama ne yazikki ayniydi sen ne hakla ailemle gorusursun flan dedi insallah pisman olurdaa.. Benim face acik oyle duruyor onu unutmusum,hayatima devam edebiliyomus hissi verip korkutmak istiyorum profil resmimi degistirsemmiki aklim cok karisti canim off off...
Yok su an sabit dursun ama sakin açılı şeyler paylaşma güçsüz görmesin seni bu seni küçük düşürür

Ayrıca abartmis fazlaca bırak haline

Yok su an sabit dursun ama sakin açılı şeyler paylaşma güçsüz görmesin seni bu seni küçük düşürür
Dogru diyosun sifremi biliyodu o degistirmis bende degistirdim.. Yarin kesin girer iliski durumumuda degistirmedim hic dokunulmamis gibi oyle bide hala arkadasiz o cikarirsa baya koyar bana :/

X