2014 Yarenleri! :)

bilmiyorum ki canım onu en iyi sen tanıyorsum ama çok saçma durduk yere ayrılması
Cok sacma cunku orda degisti hassas ya hemen alindi bana patladi simdide gurur yapiyor buna benzer yine boyle kavga etmistik beni gorse hemen sarilir bana ,ozlem artinca kavgalarda basliyor

sen gitsene? eh işte idare eder bizimkide
Haziran okullar bitsin islerimi hallediyim carsi iznine denk getiricem canim bi yandanda gidecegime pisman olmaktan korkuyorum ya daha kotu olursak flan diyorum kendi kendime ama denemeye deger oda ise yaramazsa ipler kopmus demektir.. Bi aralar limoniydiniz canim iyiye dogru gelismeler olmus gibi :))

Kurallar canim işte sorgulama hakkimiz bile yok

Aynen öyle maalesef
hadi beee ee nasl olacak kuzum

Bilmiyorum canım yaa Dün sordum hani dedim olmaz falan olmuyor deci Ordu komutanına kadar görmeleri gerekiyor dedi evrakları Belki küçük bir yerde olsaydı komutanın insiyatifine kalırdı ama kışlada ya bu olmuyor işte

Askerliği biz yapıyoruz anasnı satym
nazları tripleri bitmiyor

çokk şükür çoğu yarenimiz kavuştu topiği açan benim evet ben de kavuştumm sırada da kavuşacak yarenlerimiz var

iyiyiz canııımm sen nasılsınn???

iyiyiz tatlımm seni sormalı sen nasılsın?
Canım görmemişim yazdığını. Pek iyi değilim ya çarşısı 3 hafta iptal edildi canımız sıkkın

sansisna artk kuzum olursada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…