2014 Yarenleri! :)

oo Coktan kavustunuz o zaman
çokk şükür çoğu yarenimiz kavuştu topiği açan benim evet ben de kavuştumm sırada da kavuşacak yarenlerimiz var
Gel tezkere gel tezkere bitsin bu hasret yarenler nasılsınızzz?
iyiyiz canııımm sen nasılsınn???
İyi akşamlar nasılsınız kızlar?

Salvo nişanlım geliyor deyip şansını denesin bence
iyiyiz tatlımm seni sormalı sen nasılsın?

aaaa.. hayırdır ayrıyız derken konuşmuyor musunuz ayrıldınız mı?
ayrıldık canım hatta konu açmıştım görürsün neden ayrıldığımızı.. Konuşmuyoruzda dün ailesi geldi benim olduğum şehre,abisinin sözlüsüde biliyordu ayrıldığımızı çağırdı beni bende mecbur gitmek zorunda kaldım, haziranda ziyarete gitcekler e tabi benide yanlarında götürceklerdi bende söyledim ayrıldığımızı.. Bugün beyefendi aradı sen hangi hakla benim ailemle görüşürsün,birsürü şey dedi bende dedim ne olursa olsun sakın arama beni .. oda yemin ettim birdaha aramam dedi.. Bu 2 yıl böyle bir sonla bitti yani inanamıyorum halada..

Ay ne olmuş bu çocuğa kafayi yediler oralarda

Ay ne olmuş bu çocuğa kafayi yediler oralarda
Yediler ya nazarami geldik anlamadim aramiz cok iyiydi sakindik sali gunu icinden igrenc bi insan cikti sasirdim kaldim bide bugun aradi ya nasil umitlendim actim teli ayni ,hatasinin farkina varmamis sinir etti.beni suradina kapadim boyle davranmaya hakki yok benim ne sucum var .. Umarim farkina varir

Durduk yere olacak bişey degil ama bu sanki

Durduk yere olacak bişey degil ama bu sanki
bu saliya kadar aramiz iyiydi canim ne olduysa o gun oldu hatta bu askere gitmeden once 2-3hafta yine bu sekilde kavga ettik 15 gun kadar surdu sonra bi bulustuk hemen bana sarildi cok ozledigim icin oluyor bunlar,ozur dilerim demisti buda oyle birsey gibi yine.. Hatasinin farkina nasil varicak hic bilmiyorum facemde acik onu unutmusum,hayatima devam edebiliyorum hissi vererek korkutsam profil resmimi degistirsem bu haftasonu kesiin gorur bide hala arkadasiz o iliski durumunuda degistirmemis :/

Nete girebiliyor mu

hadi beee ee nasl olacak kuzum

o yuzden kaldıramamıştır belkide ona çok umut bağlama canım arayıp sorma bence bi süre
Aynen canim zaten beni ankesorluden ariyor ben onu aramamda mesaj atamamda bakalim olaylar nasilgelisicek cok merak ediyorum kafasina dank edicekmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…