2014 Yarenleri! :)

Ohh be yedin bitirdin Mehtabı :) bende bi mehtap saysam keşke su okul geç bitse yada yoksa goremiycem ya o da gelemez hemen biz askerden sonra sayariz yine gün:) heyecan varmı :)
darisi sana balim kz 3aydr gormuyorm haa brakta yiyip bitirm mehtabi.d ah safagida yiyip.bitirseydm keske:)

darisi sana balim kz 3aydr gormuyorm haa brakta yiyip bitirm mehtabi.d ah safagida yiyip.bitirseydm keske:)
Biter biter balım sen hoc merak etme saymatinca bitiyor ben en son 55 bıraktım bugün baktım 48 olmuş bana iki gün geçmiş gibi gelmişti oysa ki :) benden bundan sonra uzun süre goremiycem o İstanbul da ben antepde ama nasip kısmet :)

insallah biter kuzum yaa dha cok var ama insallah sende gorursn dedgn gbi ksmeet:)

duzeldmi bari aranz ins kuzum

Düzeldi canım Biz zaten iki dkda kavga ediyoruz

uuu baya uzakta

Günaydın Yarenlerrrr

Hic sorma canım zorlanıyorum bende artık değişik değişik davranıyor

Zor tatlım ya sen yine sıkma canını bir halleri diğerini tutmuyor gerçekten

daha iyi ama uzar cnku askerlligi erken gelir enazndn izin yapmazsa saglik olsun kuzum:)

Aynen tatlım benim hayırlısı olsun onun piskolojisi iyi olsun da çok bunalırsa da kendi bilir gelirse gelir gelmezse de bekleyecez artık
Düzeldi canım Biz zaten iki dkda kavga ediyoruz
uuu baya uzakta

Tatlı atışmalar o zaman canım nazarı olsunn onlardaaa Çooookk uzakta hemdeee

aynen balim hayirlisi olsun bnmmkide haziran 11de geliyor izne erkene alndi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…