2014 Yarenleri! :)

Ayyy canım kafayı yicem ben ya dün tartistik ben epilasyona gidiyorum ya ama ne zamandır gitmiyorum öyle lafini actim ay uzadıkça uzattı sarji bitti dün kapandı telefon. Tlf sarjida bozuk bir hafta falan acamicak sanırım tlfnu. Bugünde facee girmiş carsisi vardı yaziyorum yazıyorum cevap atmıyor bende baktım millete yorum atıyor abisine vs benim mesajlari görüyor cevap atmıyor. En sonunda yazdi canım istemiyor yazmak. Bende sinirlendim haliyle bu da dedi lafimi dinlemiyorsun hala gitcem diyorsun sinirliyim hala vs vs. En sonunda Ben dedim uzatiyorsun yeter artık hmm anladim ok diyip duruyorsun ne istiyorsun on gün kavgaya devam mi edim. O da yoo etmeyelim konusmayalim ışte bir süre dedi ben konuşmayalım mi bir süre dedim evet dedi. Sonra yaziyordu ama bana iletilmedi sonra neti gitti sanırım cikti. Çok kötü oldum he ilk defa duyuyorum konuşmayalım bi süre ne demek ya?

hadi ya kotu olmus kuzum gitme sende lazere uzaktalar boyleler gercekten anlamis drglm hepsini

Canım sen neden herşeyi haber veriyorsun boşversene ya.
Bende geçen iş çıkışı sahilden yürüdüm diye bi ton laf yaptı herşeye takıyorlar algıları çalışmıyor resmen.
Çok uzatıyorlar az öz bilgi ver ne sıkıyorsun canını

bncde kesnlkle bu kadr detayli soylemeye gerek yok

hadi ya kotu olmus kuzum gitme sende lazere uzaktalar boyleler gercekten anlamis drglm hepsini

Ya varya bugun 4e kadar nette durdu devam etti yani hiç anlamıyor görmen lazım anlatıyorum yok hayır inatla devam ediyor bir de nette duruyor bana yazmıyor daha bir sinir oldum zaten buna. Sonradan baya konuştuk falan bana diyor lafını dinlemiyorsun hep sen üzülüyorsun zaten ben hiç üzülmüyorum hep sen sanki benim canım yanmıyor vs dedi. Ama hala tripliydi çıkarken bugün bir kere bile aşkım demedi
Canım bundan sonra söylemem zaten ne bileyim haber veriyorum her şeyi yalan söylemek istemiyorum taktı resmen ama
Uzattı uzattı ama varya sinir krizi geçiriyordum neredeyse.

bncde kesnlkle bu kadr detayli soylemeye gerek yok
Bundan sonra yok zaten bacuu

bencde bacim syleme uzakta ztn nerdn gorecekk ki kotu bsey yaptgn yok senin birbirinizi kirmayada gerek olmaz:)

Günaydın kk nın en güzel yarenleriiii

Günaydın canım. Hic sorma kiz vakka deli ediyor beni kafasina kafasina vurasim geliyo
Şimdi böyle dersin de gelince aklına bile gelmez bunlar bak söylim tatlım Özlemini giderirsin

215 bacuuuuuuuu sizinnnnnnnn?

Ufff çok özledim be canım Sen nerdeydin İstanbul hey mşh taaa nerde ama bugünlerde bitecek canım

Aynen tatlım bende İstanbul'dayım İnşallah inşallah bitsinde şu çektiğimiz eziyetlerin mükafatı olsun artık

aynen balim hayirlisi olsun bnmmkide haziran 11de geliyor izne erkene alndi:)

Tatlımm az kalmış seninde gelsin gelsin ne güzel
Benimki de döndüğümde aniden arkanda olucam dedi bende yapma öyle kalbim dayanmaz oturur ağlarım dedim

Günaydiiiiiiiiiin canim hayırlısıyla gelsin de

ne guzel balim supriz yapacak iste kz bundan guzeli varmi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…