2014 Yarenleri! :)

Günaydınnn hanımlaar size bir şey danışacağım.
Dün sevdicekle kavga ettik. Sebep şu: koluna dövme yaptıracakmış ama yazacağı şey '' tek aşkım annem'' yazdıracağı yerin yan tarafına da ''seni seviyorum'' yazdıracakmış. Tabii öyle bir söylüyorki benim hiç tepki vermeyeceğimi falan düşündü herhalde bende küplere bindim. Neredeyse 3 yıllık ilişkimiz var sen nasıl böyle bir şey yazdırırsın vs vs. O zaman bana aşkım deme dedim bunca yaşanılan şeyde boşmuş o zaman istediğini yap dedim. O da saçmalama niye öyle düşünüyorsun annem sevinsin diye yapmak istiyorum sadece dedi. Bende '' tamam işte yaptır sevinsin annen bu dediğin bu anlama geliyor bunca şeyden sonra tek aşkım annem diyebiliyorsan bende sana bir şey demiyorum istediğini yap'' dedim bana ''iyi salvo'' yazmış bende ''iyi.'' diye mesaj attım. Normalde sabah telefonu kapatırken mesaj atar günaydın kapatıyorum telefonu vs vs diye bugün atmamış bende atmadım 8 gibi ''gnydn'' yazdım sadece baktım telefon kapalı başka da şey yazmadım.
Bayaa uzun oldu ama sizce suçlu kim???? Ve ben akşam telefonu açtığında ne yapmayalımmm?

canm sanki abrtmssn gbime geldi hani istyrsan tatli dille dile grtirebilirdn ama sen baya bi tepki gostermssn

canm sanki abrtmssn gbime geldi hani istyrsan tatli dille dile grtirebilirdn ama sen baya bi tepki gostermssn

Ama ne yapabilirim tek aşkım annem ne ya? O zaman bana aşkım deme dedim çünkü öyle söyledikten sonra cidden benim içimden gelmedi yaa. Öyle bir söylüyorki sandı bende cesaretlendircem herhalde. Haftasonu çarşıda yapar bence. Bilmiyorum haksız mıyım sence?

yai istmyrsan yok yaptrma diyeblrsn bayabtepki gostermssn cocuga ama :) cok haklsnda doyemem mesela bana da dedi dovme yaptrcm ne yazdrm die bana mi soryn senbln dedm istrm mslemsla bnm admi yazsn dmdm ama bnm admi yaz snra ddm dovme yalma istmyrm die sen tepkini asiri gistermssn annesnede askm desn snada ne varki kz bunda annesi ha

Ya annesine aşkım demesi mesele değilki tek aşkım annem ne ya? Sonra düşünsene biri kolunda görecek diyecek demek ki bu çocuğun karşısına cidden aşık olduğu biri çıkmamış henüz falan ohh ne ala. O da hiçbir şey yazmadı bananeee sabah atmamış günaydın bile dememiş. Akşam ne dicem ben

yani sevgli nisanlilik konularnda dovmelern adlarnin yazlmasi ni bende istemem hani allah korusun ayrlk.olur o dovme.ordan gitmez meseka gercivkenncede garantisi yokki oda var ne blm kz kafmi.karstrdn .d haklsn hani cok hakszsn diyemem ama asiri tepki vermssn sdce onu dyrm asker sncta pskljileri bozuk alttan alttan suyuna giderek kokonus.ki konu tatliya baglannp arda kirgnlk kalmasn allah canini almaya daha dun dedm tatli dilli ol diye sana

Alttan ala ala bir hal oldum artık kızzz. Ayrıca bak telefonu açıldı 5 dk önce iletildi mesaj ama henüz bir şey yazmadı

bekle yazana kadr yazmazsa sen yaz balim

Yazdım oda biraz geç yazdı anca müsait olabildim dedi. Telefon kapalıymış yeni açmış ondan günaydın yazamamış. Bende geç attım ya diyor sende geç atmışsın vs neden geç yazdın diye ihihi Tripte ben de trip atıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…