2014 Yarenleri! :)

hey allahm kz kadr parmz olsa ztn bedelli oderdk paralrni gitmzlerdi

kuzum ya gönderceklerim evdeki kutuya sığmadı bende torbalara koyup bantladım hepsini bi torbaya koyucam kargoya götürdüğümde açıp bakıyorlar mı bilgin var mı
kuzum ben iki kere gonderdm ki aldklarimi kendiler kutuya katip dartip gönderiyor senin kutuya katip bantlamana gerek yokki

soryorm kkz noldu hayrdr

Ya çok sinirliyim dün hastalandım tamam mı patron beni hastaneye götürdü benimkine söyledim böyle böyle ayy bir tribe girdi vay efendim şimdi seni eve de bırakmıştır onun ne işi var kesin yaşı küçük vs vs bir ton şey söyledi sonrada tribe girdi. Aradan bir iki saat geçti mesajlaşıyoruz hala tripli ama bana tek kelime tek kelime yazıyor bende dedimki bu ne tek kelime yazıp duruyorsun bilmem aşık oldum galiba dedi bende ne saçmalıyon falan dedim bana demesin mi hiç havalarda ısındı vs sonra dıyor bunu sana neden söylediysem artık neyse. Bende dedim tekrardan ne aşık olması vs sana tekrar aşık oldum aşkım falan dedi. Bende inşallah öyledir sana aşık olana da sana da başlarım yoksa dedim şakasına tehdit ettim. Bana demesin mi aşkım güya burdan biri bana aşık olmuş dedi. Bende o kim dedim. Her zaman çarşıda kahvaltıya gittikleri bir yer varmış orda çalışan çocuk demiş abi böyle böyle bir kız var sürekli seni soruyor her zaman seni izliyor vs diye kız bir de zenginmiş öyle diyor benimki bana. Sonra sevdicekte demişki söyle ona bana yanaşmasın ben evliyim bir daha da sormasın vs demiş. Tabii benim içime kurt düştü dünden beri içim içimi yiyor sence bu olanlar ne????

bnce bu olanlari yediremems kendine bu hayeneyi uydurmustr kskan sende kendi gbi diye direo bu gelyor aklma kuzum

bnce bu olanlari yediremems kendine bu hayeneyi uydurmustr kskan sende kendi gbi diye direo bu gelyor aklma kuzum

Sorma benim de aklıma bu geldi sonra ben kıskançlıktan çatlıyorum ama görmen gerek gerek neler söyledim ahaha. Sonra traş olmaya gitti bunun normalde saçlarının yanları kısa üstler uzun tamam mı bana dediki saçlarımı da ilk geldiğimden daha kısa yaptım için rahat ettimi benim dikkat çeken bir yanım yok vs saçlarımı da kestirdim falan

ahahaha bncde kuzum uydrms kiskanasn diye baska acklamasi olamaz ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…