2014 Yarenleri! :)

Kızlar sizi merak ettim en son biriniz ayrılmak üzereydi diğeriniz bi olay yaşamıştı sayfalar çok fazla bakamadım bulamadım
umarım düzelmiştir herşey
Ben ayrılmak üzereydim tatlım ama herşey bir anda eskisinden daha güzelleşti anlam veremedim bende ama şükür çook iyiyiz :) Bu arada tanışmadık sanırım :)

Kuzucum izine gelip gitti diye hatırlıyorum ama gideli kısa bir süre olmadı mı ?
ben ay sonu diye düşündüm ama zaten o gidiş tarihi iş güç nedeniyle ertelenir baya canım benim evet 1 hafta olacak gideli

anladm kuzum haklsn git gel masrf cok olur ya su paraninda gozu kor olsn kz olsa bi dert olmasa bi dert skma canini balm yaa ztn plakalr btmek uzere saylr uzme kendini
para derdi olmasa kışla yolunu düz ederdim git gel yapa yapa

haklısın kuzucum kredı kartından taksıtle al ya da erkek arkadasına soyle o yardmcı olur belkı ama soyle bse var o yenı gttı zten gtmene gerek yok masraf olacaksa
öyle canım biraz zaman geçsin de ben de biraz para biriktireyim. ondan istemem ailesinden alıyo sonuçta o da para kendi birikmişi falan olsa direkt isterdim.

öyle canım biraz zaman geçsin de ben de biraz para biriktireyim. ondan istemem ailesinden alıyo sonuçta o da para kendi birikmişi falan olsa direkt isterdim.

hıııı anladım tatlm haklısın aynen sende brktrmeye bak o zaman ucakla gdceksen de bıletını onceden al ben son anda aldgm ıcın pahalı oldu

Anladım canıım sabret kuzucum plakalardasın en azından
darısı başına bebeğim:)

vala cnm bnde oyle bi derdm olmasa gider gelrdm surekli ama olmaynca olmuyor
görüyorum ve arttırıyorum, o kadar param olsa kışlanın karşısında ev kiralar balkondan dürbünle takip ederdim onu

hıııı anladım tatlm haklısın aynen sende brktrmeye bak o zaman ucakla gdceksen de bıletını onceden al ben son anda aldgm ıcın pahalı oldu
otobüsle gidicem ben canım, evet uçak fiyatları çok pahalı oluyor öyle erken alınca otobüsten bile ucuz bazı uçuşlar

Ah amin kuzucum amııın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…