2014 Yarenleri! :)

he kizz cok sukur smdi 39gun bana gecmez:)
Deme be oyleee saymamaya calis enimde sonunda gecicek yanii (cok rahatimdir ) kiz ben yatiyorum saatde baya gecmis yahu yarin uyuklamak hic hic istemiyorum o yuzdeenn iyi geceleeerr kuzum Allah rahatlik versin kendine cok iyi bak gorusuruz :))

Deme be oyleee saymamaya calis enimde sonunda gecicek yanii (cok rahatimdir ) kiz ben yatiyorum saatde baya gecmis yahu yarin uyuklamak hic hic istemiyorum o yuzdeenn iyi geceleeerr kuzum Allah rahatlik versin kendine cok iyi bak gorusuruz :))
tamam kuzum sende kendine iyi bak ALLAH rahatlik bersn iyi geceler :)

ne demek canım, çekinmiyorum da saymamaya çalışıyorum bi uzun zaman sonrasında baktığımda seviniyorum geçmiş baya diye ondan yani :) döneli baya oldu hatta usta birliğinde 1.ayı bitirdi
Günaydın tatlım :) Daha kolay geçiyor diyorsun bende haftalık sayıyorum rahat oluyor Rabbim sağ salim gelmelerini nasip etsin bizee

Günaydın tatlım :) Daha kolay geçiyor diyorsun bende haftalık sayıyorum rahat oluyor Rabbim sağ salim gelmelerini nasip etsin bizee
sanada gunaydin canim aynen bazen bende haftalik sayiyorum benimkide bi ay gectimi yildiz koyuyormus :)) 100lere geldigimizde gun olarak sayarimdir artik :) amin aminnn onlar sagsalim gelsinlerde hic birsey onemli degil ...

dayanacm ddenicem kuzum bakmicam bi hafta snra bakarm :) sen naslsn izne felckmi sevdcgn
tamam tatlım dene dene İyiyim bende uykuluyum bu aralar iş güç işte İzin konusunda başta gelmicem diyordu tatlım inaçtıdır biraz ama yine de dayanamaz gelir diyordum. Ama cidden de inatçnın önde gideni hala da gelmicem diyor Tabi zor oluyor böyle ama erken gelmesi var diyoruzz Seninki geldi mi tatlım

gelir gelir balim dayanamazlar bnmki haziranda gelcem kuzum izne:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…