2014 Yarenleri! :)

bak ne hizli gecio:)
aynen canım ya şafağı takmamaya çalışıyorum ,göndereli 1 ay olmuş daha dün gibi hatırlıyorum otobüse bindiğindeki o halimii :))))) 1 ay sonrada ziyaret var heyecanlanıyorum günler geçtikçee bideee kız benimkii ne gıcııkkk günübirlik kendim geliyiimm diyom yok bir türlü ikna edemedim sinir oldum hıh

hakli ama :) gitme istmzler ztn ne zaman ziyarete gidcksnz kuzum

hakli ama :) gitme istmzler ztn ne zaman ziyarete gidcksnz kuzum
kız ne bakımdan haklı onu anlamadım niye istemiyormuş yahuu insan sevdiğini yanında ister sonuçta özlüyor gıcık buu okullar kapandıktan sonra 2 hafta içersinde gitmiş oluruz

kız ne bakımdan haklı onu anlamadım niye istemiyormuş yahuu insan sevdiğini yanında ister sonuçta özlüyor gıcık buu okullar kapandıktan sonra 2 hafta içersinde gitmiş oluruz
kiz deli o kadr uzak mesafeye gidecn blndgn yer haklilar istememkle:) bnde hazirnda gorcm izne gelck ksmetse:)

kiz deli o kadr uzak mesafeye gidecn blndgn yer haklilar istememkle:) bnde hazirnda gorcm izne gelck ksmetse:)
ne uzak mesafesi canım arada 2 buçuk saat yol var sabah çıkarım öğlen onun yanında olurum bile bi bakımdan birazcıııkk haklıı bilmiyorum ya fazla özlemden oluyor bunlar be bu hazirannda baya çoğu yaren askerini görüceek hadi bakalıımmm

hayrlisiyla INSALLAH:) artk yeni yarenler gelir .d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…