2014 Yarenleri! :)

Günaydiiinnn yarenleerr :) buguunn pek bi neseliyimm sizler nasilsinizz ?? :))

iyiyimm tatliiimmm cok sukur o sinirle gecirdigim gunleri atlattim benimkinide akıllandirdim erkek erkege dalga konusunu okudun utandim simdi dediydi ahaha nasil tersledim,bagirdim acayip rahatladimm ! Sen nasilsin napiyorsun gorusmeyeli kuzum

iyiyimm tatliiimmm cok sukur o sinirle gecirdigim gunleri atlattim benimkinide akıllandirdim erkek erkege dalga konusunu okudun utandim simdi dediydi ahaha nasil tersledim,bagirdim acayip rahatladimm ! Sen nasilsin napiyorsun gorusmeyeli kuzum
anladm balim sevndm olayin kapanmasna:) bnde naoim balim dusunyorm kaynanama ne hediye alim anneler gnu icn:)

anladm balim sevndm olayin kapanmasna:) bnde naoim balim dusunyorm kaynanama ne hediye alim anneler gnu icn:)
Simdilik kapandi arada ima ederek korkutmaya calisirim ben onuuu :))) sen bide onu bana sor yanlarina gidememde telden arayarak kutlarim heralde ya bide kendi anneme ne alsam ust bas flan .. kahve,havlu takimi flan alabilirsin canim yada kapaliysa hos bir esarp olabilir..

yok balim kapali degl igtiyaci 9an bsey almk istyrm kesaklama kabi pasta.tpasta.tabagi alrm bir herlde dusunrm artk:) sn nye gtmcn arican hediye almyirsn kuzum

yok balim kapali degl igtiyaci 9an bsey almk istyrm kesaklama kabi pasta.tpasta.tabagi alrm bir herlde dusunrm artk:) sn nye gtmcn arican hediye almyirsn kuzum
Anladim kuzum ya ben gidemem cunku o ilcede uzakta yani o yuzden telefonda kutlarim :)

ne ihtiyaci var bilirsin annenin ihtiyaci olan bsey al kuzum
Kız yanında sürekli olamadığım için ne ihtiyacı olduğunu bende pek fazla bilmiyorum kii .. Mutfakta ihtiyacı olan birşey olmadığını sanıyorum ama üst baş alsam daha iyi olur sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…