2014 Yarenleri! :)

kırmızıyı severleeeeeeeeer etsiz yemek yemezler romanlar böyledirler çalgısız yaşayamaz ölürleeeeeeer :rolleyes::rolleyes::KK9::KK9::KK9: adi eller avayaaaaaaaaaa :KK73:
İllede roman olsun ister çamurdan olsuuun o da allah kuludurr her kim olursa olsuuuunnn:KK71::KK71::KK71: Dıp dırı dırı dırıt dırı dırım dırı dırıttt:KK53:

hos buldum canim iyiym.cok sukur sen
bende iyiyim çok şüküür canımm bir günü daha bitirdikk En Büyük TÜRKİYE kız bu arada seninki 10 hazirana izne geliyomuş mesajlarda yanlış görmediysem :) bizde bugün telde konuştuk ailesiyle beraber haziranda ziyarete gitcezz şimdiden heyecanlandım ben :KK53:

bende iyiyim çok şüküür canımm bir günü daha bitirdikk En Büyük TÜRKİYE kız bu arada seninki 10 hazirana izne geliyomuş mesajlarda yanlış görmediysem :) bizde bugün telde konuştuk ailesiyle beraber haziranda ziyarete gitcezz şimdiden heyecanlandım ben :KK53:
aa gozunaydn kz gorcen haziranda :) 10da gelck ksmet olursa mehtap dusyrm iste:) siz sevgliydnz dmi kuzum iyi ceknmyn berber gtmkte ailesyle:)

aa gozunaydn kz gorcen haziranda :) 10da gelck ksmet olursa mehtap dusyrm iste:) siz sevgliydnz dmi kuzum iyi ceknmyn berber gtmkte ailesyle:)
aynen yaa canım haziranda bizde 2 ay kadar görmemiş olcaz birbirimizii ooyy oyyy :KK14: benimde mektap 60 civarlarında işte kesinleşince daha net sayarım tabiii En Büyük TÜRKİYE evet sevgiliyiz canım ailesiyle tanışalı 6 ay kadar oldu,aramda çok iyi onlarla, çok şüküür :nazar: benimkide çok seviniyor onlarla aramın iyi olmasına yahu :))) Zaten babası benimkine demiş aysuyuda alırız geliriz ziyarete benimkide olur olur tabi demiş :KK73::KK9:

X