2014 Yarenleri! :)

yeterli canım daha ne olacak. Niye ki kız git arada bir

canım söz yok nişan yok iki haftada bir gidiyorum nerdeyse. çok fazla değil mi? hala gelmiyorsun diye laf yapılıyor. zaten benimki de yok sıkıntıdan patlıyorum ne işim var

emniyet bebisim bnde yrn halledim

kuzumm cok.sekil var baya inceleyip yapicam aramizda gecen diyaloglari fln koycam..ay heyecanlandim: )

Ya benim çizimim güzel ve o kitabın aynısını yapabilirim kendim çizsem olmaz mı
ona o kadar resim çizdim ki ilerde evimizin bi odasını boyamıcaz o resimlerle kaplıcaz

kuzum demıstır zaten dedgı ıcın cumartesı belkı cıkarsın demıs . belkı ne ya belkı ne ben ne zorluklarla gdcem oraya annemlerı atlatıp gdcem ((( ben cok ısrar ettm bılıomsn bebegm bu hafta olsun ılle dıye bazen neden zorluyorum kı bu kadar ( bıletımız de ıptal olmuo o da ayrı konu yanı

Ya benim çizimim güzel ve o kitabın aynısını yapabilirim kendim çizsem olmaz mı
ona o kadar resim çizdim ki ilerde evimizin bi odasını boyamıcaz o resimlerle kaplıcaz
aaa ne kadar güzel bi fikiiirr çok güzel olur eğer yaparsanız

aaa ne kadar güzel bi fikiiirr çok güzel olur eğer yaparsanız

sadece güzel bir defter ve renkli kalemler alarak yapabilirim gibi geliyor olur dimi ya hazır daha mı mantıklı
ama iki üç çizime istedikleri fiyat çok fazla yani gereksiz alt tarafı birkaç karikatür ve yazı

sadece güzel bir defter ve renkli kalemler alarak yapabilirim gibi geliyor olur dimi ya hazır daha mı mantıklı
ama iki üç çizime istedikleri fiyat çok fazla yani gereksiz alt tarafı birkaç karikatür ve yazı

ikiside güzel olur canım ama senin çizdiğin daha anlamlı gibi bencee... hepsini çizdikten ve yazdıktan sonra güzel bide kapak yaparsın yada kartondan kitap gibide yaparsan çokda hoş olur .. Fiyatının çok olmasının nedeni başka yerde böyle kitap yaptırılmıyor ve kendinde düzenleyebildiğin için ondan.. çizdiğin resimlerle duvarı kaplama düşüncen çok güzel amaaa

Kuşumm bnimmm fıstığımmmm bence komutan iZin vericek ctesi günü.. Yüz bulmasn diye belki demiştir o.. Hiç biletini iptal etme bitanemmm en kötü îhtimalle birlîğine gidersin ziyarete, snrada bi istanbul turu yapıp gelirsinnn:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…