2014 Yarenleri! :)

Evet yaa valla ne güzeldi o günler yemin ederim özlüyorum:KK43: Kızlar mesela önceden sorun etmeyeceği şeyleri çok büyük sorun ediyor. Son bi kaç gündür böyle hemen sinirleniyo ilgisiz davranıyor. Anlayamıyorum onu ne oldu böyle. Evlilik stresine mi girdi ne dersiniz?
olabilir kuzum koşturmacalar o stres yormuş olabilir onu

Kızlar su an canm ınanlmaz skkn erkek arkadasmn yanına gdcektm bılet almıstm 1 mayıs dıye ıznını ıptal etmsler saka gibi :KK43:((
:KK43: duygummm çok üzüldüm yaa.. Komutanıyla konuşsa mersinden nişanlım geliyo biletini önceden almıştı dese belki izin verirler kuzu yaa.. Enazından bi şansını denese.. Ben bi sefer çarşı izni olmadığı zaman gitmîştim, nişanlım geliyo diye izin vermîşti komuatn..

bişey olmaz kız kavga illaki olacak bişey sonuçta kadın öğrenmiş oldu sadece

gidicem canım cumartesi iş çıkışı giderim çok durmam zaten çanta almayı düşünüyorum yeter mi sence başka birşey almam gerekiyor mu?
o konuyu açmam hiç hediyesini veririm kalkarım baya bi zaman gitmem sonra

gidicem canım cumartesi iş çıkışı giderim çok durmam zaten çanta almayı düşünüyorum yeter mi sence başka birşey almam gerekiyor mu?
o konuyu açmam hiç hediyesini veririm kalkarım baya bi zaman gitmem sonra
yeterli canım daha ne olacak. Niye ki kız git arada bir

güvenilir olur mu ki kuzucum
Güvenilir bence balımmm.. Bi arkadaşımda yaptırmıştı problemsiz eline ulaştı:) ben mesela bi yerde bi hata yapmışım sayfa düzeni konusunda tlf beni arayıp sordular burda bi hata görünüyo bilerek mi yaptınız yoksa düzeltelim mi falan diye:) ilgililer yaniii:) hatta kargom geldi bileeee:) ama ben hastaneden erken çıkmıştım bugün, ben çıktıktan snra geldiğinden diğer arkadaşlara bırakmalarını söyledim kargocuya:) yarın görücemmmm:)

X