2014 Yarenleri! :)

sadece güzel bir defter ve renkli kalemler alarak yapabilirim gibi geliyor olur dimi ya hazır daha mı mantıklı
ama iki üç çizime istedikleri fiyat çok fazla yani gereksiz alt tarafı birkaç karikatür ve yazı
Fiyatı azcık yüksek ama değer be kuzuuu:) her zmn yaptrmıyoruz sonuçta.. Farklı bi hediye:) kendin yaparsan çok çok daha anlamlı olr tabiiki :)

hatta birbirimize verdiğimiz vosvosları da raflara dizicez müze gibi:)
onuda resime alıştırdım kendini geliştirdi oda bana resimler çizdi hepsini kaplıcaz duvara teşekkür ederim canım

İhihihihihi utandımmmmkiii Sağol kuşummmmmmmm.. İyiyiö çok şüküüüürrrr uzanıyorum öyleee birazdan kendime süt ısıtıcammmm:) senden nabbbbeeer
ne demeek kıızzz utanmaa yahuu ohh ohh keyifleeerrrr afiyet olsun tatlımmm bende iyiyim çok şüküürr pazar benimki çarşı iznine çıkıcakta sadece 2 saatcik,onun heyecanı var

hatta birbirimize verdiğimiz vosvosları da raflara dizicez müze gibi:)
onuda resime alıştırdım kendini geliştirdi oda bana resimler çizdi hepsini kaplıcaz duvara teşekkür ederim canım
ne kadarr güzeeel imrendimm doğrusuuu bende benimkine bi kaç bişiler çizdirdim nasıl odaklanıyor çizerken,sevdide :))) ilerde yağlıboyada öğretirim artık ne demek tatlım böyle devam ortak hobiler edinmek çok iyi ya

ne demeek kıızzz utanmaa yahuu ohh ohh keyifleeerrrr afiyet olsun tatlımmm bende iyiyim çok şüküürr pazar benimki çarşı iznine çıkıcakta sadece 2 saatcik,onun heyecanı var
Oyy balımmm bilirim o heyecanııııııı:) :) :) boool bol konuşmalar, görüşmeler olur inşallahhhhh:)

Oyy balımmm bilirim o heyecanııııııı:) :) :) boool bol konuşmalar, görüşmeler olur inşallahhhhh:)
İnşşaaaalllaaahh canım benimm o 2 saat ne kadar değerlii bide telefonuda geçirdikmii değmeyin keyfimee küs değilsiniz dimi kızz askerinlee

aynen bende çok severim tuvale çizmeyi :) ilerde uğraşırız zaten bi odayı öyle işgal etmek şart oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…