2014 Yarenleri! :)

ayy beğenmenize çoook sevindiimmm, çok sağolun desteğinizi esirgemediniz hep yanımdasınızz:KK36::KK36: inşallah daha güzel günler size olsunn tez zamanda kavuştursun Rabbim:KK36:
ne demek canısıııı her zaman yanındayız burda yarenleer,dostlar olarak :) İnşallah inşallah tatlım benimmm...:KK33::KK36::KK22:

he anladım canım bizim daha kesinleşmedi izin kullanıp kullanmıyacağı... inşallah banada nasip olur şafak 186 demek.. :)
anladm kuzum bn 2 aydir gormuyorm cok ozledm:) INSALLAH nasip.olur demek kuzum ama bilmyrm bakalm 100ler hemen gececkmi 200ler gecmk bilmyrdu bana:)

anladm kuzum bn 2 aydir gormuyorm cok ozledm:) INSALLAH nasip.olur demek kuzum ama bilmyrm bakalm 100ler hemen gececkmi 200ler gecmk bilmyrdu bana:)
haziranda kavuşuyorsunuz canım az kaldıı.. :)) İnşaallah bana hızlı geçsindee ya 300ler geçmiyor ona zaten ayrı sinir oldum :KK34: bu arada artık ben çekiliyorum canım çok yoruldum bir uyuyım yarın olsun hemencecik .. iyi geceleerr kendinize iyi bakın görüşürüzz :KK22:

haziranda kavuşuyorsunuz canım az kaldıı.. :)) İnşaallah bana hızlı geçsindee ya 300ler geçmiyor ona zaten ayrı sinir oldum :KK34: bu arada artık ben çekiliyorum canım çok yoruldum bir uyuyım yarın olsun hemencecik .. iyi geceleerr kendinize iyi bakın görüşürüzz :KK22:
gecrr hemencik insallah cnm skma canini hadi iyi geceler ALLAH rahatlik versin

Benim nişanlım da geldi iki ay oldu ama gelmez olaydı diyorum. İlk geldiğinde aynıydı ama şimdi bi değişim seziyorum onda:KK12: Sizede böyle oldu mu kızlar

Benim nişanlım da geldi iki ay oldu ama gelmez olaydı diyorum. İlk geldiğinde aynıydı ama şimdi bi değişim seziyorum onda:KK12: Sizede böyle oldu mu kızlar
ya gözüm korktu :KK43: daha gelmedi ama bakalım gelince göreceğiz :KK43: kuzum tez zamanda düzelir inşallah, ay bebeğiim maşallah ama yaa iki ay olmuş bile baksana geleli şafak sayıyorduk zamanındaa

teptiplerim :KK25: nasılsınız ?
canııımmm iyiyizz sağoll sen nasılsıınn?:KK68::KK68:

Gelmiyosun amaaa :KK43: çalışıyorum bebegim sen napıyosun nasılsın

Kuzum firsat buldukca gurmeye calisiyorum:) is guc ayni be kuzu git gel :) sen Napiyon tatlim nasilsin:)

Bence biz daha çok uipraniyoruz hatta çünkü sürekli alttan alan biziz yaa yanı aman üzülmesin kizmasin diye diye mahvediyoruz kendimizi ama şükür ki sayili gün bitiyor

Kuzu teskeriyi almussiniz gozunnn aydinnn :)))))

Aynennn kuzum Katılıyorum sana hemde 1000de 2000.. O vakitlerin kıymetini bilmiyorlar ama biraz zaman geçince dank ediyor kafalarına ama bizimde gönlümüz kırılmış oluyor :KK43: erkekler bizim kadar değiller ince fikirli düşünceli velevki birde asker olunca:KK43:

Sağolll Mervem Allah razı olsun :) Rabbim su gibi geçirtsin Zaman'ları sizede darısı size inşallah:)

Kuzum firsat buldukca gurmeye calisiyorum:) is guc ayni be kuzu git gel :) sen Napiyon tatlim nasilsin:)

Aynennn kuzum Katılıyorum sana hemde 1000de 2000.. O vakitlerin kıymetini bilmiyorlar ama biraz zaman geçince dank ediyor kafalarına ama bizimde gönlümüz kırılmış oluyor :KK43: erkekler bizim kadar değiller ince fikirli düşünceli velevki birde asker olunca:KK43:

Sağolll Mervem Allah razı olsun :) Rabbim su gibi geçirtsin Zaman'ları sizede darısı size inşallah:)
Füsunummmmmm❤️❤️❤️❤️❤️❤️

X