2014 Yarenleri! :)

Eneeee anneler günüüüüüüü:) ne zamandı kız o? Mayısın ilk haftası nıydı?

ayyy jilet dahada çoğaltmaz mı kııız? Sen yapmıyomuşsun ne güzel de bana jilet yap falan derler miki?
bn valla bi kac yerle gorusmustum jiletsiz kabul etmediler..bbnde jilet istemedigim icin arastrdim baya gittigin yeri buldum

Kızlar anneler günü yaklaşıyo ya askerinizin annesine hediye alcanız mı ziyarete gitceniz miii?
Gidebilirmiyim bilmiyorum ama ufak bişiler alırım balımmm:) yarım elma gönül alma demişler:) hediyeleşmek muhabbeti arttırır.. Ben epey oldu bi kahve makünesi almıştım kayınvalidem kadın çocuk gibi sevindi yazık nasıl mutlu olduuu:) sonrada o bana nevresim takımı hediye etti, çeyizime ihihihihihi:)

Neden illaki jilet diyolar ki balımmm?
bilmiyorum ki balim ya anlamadim bnde..
Sevdiceğinle konuşmuyo olsanda bence ufak bişi yapıp mutlu et kadını bebeğim.. Hem göksel enişte beyin kafasına da dank eder belki bişiler..
o saftirigin jetonu düşmez. .ya kuzum.kadinida pek tanımıyorum ki gokselle konussaydim ona sorardim ya ..ne alsam ki ya da sadece arasam mi

bilmiyorum ki balim ya anlamadim bnde..

o saftirigin jetonu düşmez. .ya kuzum.kadinida pek tanımıyorum ki gokselle konussaydim ona sorardim ya ..ne alsam ki ya da sadece arasam mi
Kahve fincanı takımı alabilirsin balımmm:) ben kendi anneme kahvefincanı alıcam:) kayınvalideye ne alsam acaba yaa? Çiçekleri çok seviyo saksıda çiçek mi alsam acabaa?

hakikaten ya ne dusunuyosunuz kizlar..biz sevdickle konusmuyoruz bn hediye alim mi kadina napim puff

Bende o yokken gittim kaç defa ama gönlü olsun diye cünkü onsuz nefret ediyorum ordan :/ kararsız kaldım ya

Kuzum bende bişiler aldım geçen öyle mutlu olsun diye ama beklediğim mutluluğu göremedim bilmiyorum ya ayıp mı olur almasam. Kızlar bana bi soğuma geldi ya kvye karşı neden bilmiyorum tuhaf bi his puff bunaltıcıı

Allah allahhh nedenki balımmmmm herhangi bişi olmadıysa kendi kendini doldurma kvne karşıııı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…