2014 Yarenleri! :)

İnşallah meleğim inşallah :) Hayırlısıyla herkes sağ salim bitirsinde Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :)
amin inşallahhh canım bir çok arkadaşımız teskeresini aldı bu topikten sırada da bizler varızz hepimiz kavuşacağız Allahın izniylee

evet kız topikteki herkes sırayla bozulup düzeliyor
nazar anacım nazar. şaka bir yana çok zor bir süreç kızlar ya onlar kendilerince haklı kendimizce biz haklıyız falan filan. normal yani böyle olmamız böyle dönemler yaşamamız.. yeter ki atlatabilelim

nazar anacım nazar. şaka bir yana çok zor bir süreç kızlar ya onlar kendilerince haklı kendimizce biz haklıyız falan filan. normal yani böyle olmamız böyle dönemler yaşamamız.. yeter ki atlatabilelim
aynen kız bana sorsan ben sonuna kadar haklıyım ona sorsan o sonuna kadar haklı hatasını pek kabul etmez zaten

yok kiz 200ler zor gecti bnm sahsen .d bnde cok rahatm aslnda burda kzlar bilir beni ilk geldgmde deli gibi guluyordm hep
kimisine zor kimisinede rahat geçiyo bu 200 ler oh ohh canım ne güzell benim karışık arada bi bunalımlar basıyo sonra resimlerimize bakıyorum hayaller derken canlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…