2014 Yarenleri! :)

sagol zeytin gozum kiz araba kazasi arkadan buna bi gecirmisler arba kullanirken kafsndan az darbe yedi nyse iyi smdi bnde sakasna hep dedm beynine kan geldimi braz beynin calisr falan .d.d
Tövbe yareppiiiimmmm:) çatlak kız yaaaa:):) allah korumuş bitanemmmm..bende bugün pazara uğramıştım.. Pazarcının şemsiyesi dibime bi düştüüüü.. Allah korudu kafama denk gelmediiiii:)

Tövbe yareppiiiimmmm:) çatlak kız yaaaa:):) allah korumuş bitanemmmm..bende bugün pazara uğramıştım.. Pazarcının şemsiyesi dibime bi düştüüüü.. Allah korudu kafama denk gelmediiiii:)
amannn dikkat et balim nazardan da olablr kz dkkat et kendne :) safak kac oldu bakm senin:)

lazer çözümse kurtulsak bari
Baksana yaptıranlar memnun bebeğimmm:) ben lazer topiklerinide azıcık okudummm keşke daha önceden gitseymişiz fln yazanlar bile var.. Ben kafaya koydum yaa araştırıcam bu işi:) düğünden önce arınalımmm lennn:) yoksa uğraşıp durucazzzz evlendikten snraaa:)

aynen bebeğim bide her daim tertemiz olmuyor sen araştır hemen. benim evliliğe daha var ama bende yapıcam inşallah Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…