2014 Yarenleri! :)

Ayyy vallahi mi kııııııızzz? Süpermiş yaa.. Bide balım hangi aleti kullanıyolar sende? Azcık netten baktımda alexandır bişe bişe oluyomuş bide diod oluyomuş bide ütüleme mi ne oluyomuş..
utuleme cilde temAs ettigi icin hijyenik bulmuyorum balim,diod da yuz icin uygulaniyo genelde,alexandra gidiyorum bnde..

Ben en son aralıkta gitsem varyaaaa eyvah eyvahhhh düşünmek bile istemiyoruuuuummmm
aynen valla erkekler ne rahat ya bu konuda hatta fazlasıyla rahatlar
Haksızlık bu yaaa Onlarda aldırsınlar bize neeee

utuleme cilde temAs ettigi icin hijyenik bulmuyorum balim,diod da yuz icin uygulaniyo genelde,alexandra gidiyorum bnde..
Sen güzellik merkezine mi gidiyosun yoksa hastaneye fln mı kuşummmm? Denizlide talya epilasyon mu ne varmış kadın doktormuş netten baktımda kadın kendisi uyguluyomuş son teknoloji ütüleme diodlazer denizliye gelmiştir diye yazıyodu.. Farklı bişi mi ki acebaaa?

hastaneye gidiyorum bitanem..guzellik merkezleri korkutuyo bni..utuleme baska kuzum onda heray gitmeden jilet yaptiriyolar bide cilde temas ediyo o bildigin utu gibi

hahahha sence dayanabilirler mi o acıya hiç sanmıyorum
Biz nasıl dayanıyozzzzz Onlarda dayansın işteeeee kıllı kıllı bacaklarıyla şortları giyip çıkıyolar dışarııııı Bende çıkmak istiyom öyleeee pis pis banene Ya onlarda aldırsınlar yada bizde aldırmayalımmmm.. Seçim yapsınlar işte

çok mantıklı aslında ama ikisini de seçeceklerini sanmıyorum canım rahatlarına düşkünler paşalar biz her ay ağdayla uğraşalım onla kıllı kıllı dolaşsınlar

hastaneye gidiyorum bitanem..guzellik merkezleri korkutuyo bni..utuleme baska kuzum onda heray gitmeden jilet yaptiriyolar bide cilde temas ediyo o bildigin utu gibi
Başkasına uyguladıkları aleti dezenfekte etmeden direkt bize uygulamıyolardır heraldi dimiiiii:) ayy jilettt miii allahımm uzak olsn bendeeeennn bi kaç sefer o saftirikliği yaptımda mahvoldummmmm..

bnmkinde arasan tuy bulamazsinn nefret ediyorum ondan

Başkasına uyguladıkları aleti dezenfekte etmeden direkt bize uygulamıyolardır heraldi dimiiiii:) ayy jilettt miii allahımm uzak olsn bendeeeennn bi kaç sefer o saftirikliği yaptımda mahvoldummmmm..
dezenfekte edildigi soyleniyo tabikide ne kdr dogrudur bilemiyorum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…