2014 Yarenleri! :)

Bende gitmek istiyorum ama para bosuna gidecek diye korkumdan gidemiyorum resmen
ben düşünüyorum balım daha gitmeyi ne oldu kii
Bende istiyorum kızlar uaa oyüzdn sordum.. Tecrübelerden faydalanmak istedimmm.. Düşündüm ve bi hesap yaptım.. Ben her ay güzellik salonuna gidip tüm bacak, özel, koltukaltını aldırıyprum 50 tl verip.. Her ay bu acıyı çekiyorum ve yıllık 600 tl ediyo yaa.. Ben bunun yerine lazere giderim tamamen kurtulurum arkadaş.. Uzun vadede düşündüğünde epilasyon içinde az para vermiyorum sonuçta dimi amaaa?

tabiiki canım ama iğineli yapan bi yer ar ordaki kadın diyorki epilasyon tüyleri yok etmiyor sadece uyutuyor sonra geri uyanıyor o tüyler diyo ama kendi sadece iğneli yapıyo diye mi öyle diyor bilmiyorum. ben şuan sadece koltukaltı için gidiyorum memnunum çok rahat oluyor 3 4 ay çıkmıyor

Bence o kadın sadece iğneli yapıo diye demiştir.. Senin azaldı mı bebrğim bayaa?

Bence o kadın sadece iğneli yapıo diye demiştir.. Senin azaldı mı bebrğim bayaa?
azaldı canım tam bitmedi ama daha mesela en son kasımda gitmiştim bide geçen hafta gittim inceldi baya bebeğim evlenmeden öncede tüm giderim diyorum ama özel bölge için sakıncalı diyor bazıları. bazılarıda bişey olmaz diyor. gidip sonra hamile kalan var ama ne biliym

Aynen oyle canim bende dusunuyorum ama ben evde kendime sır agda yapmayi ogrendim makinam var oyle yapiyorum

Yaa bende ondan çekiniyorum balım ama yaptırıp hamile kalanlar olduğuna göre bişi olmuyo demekki? Ay ne biliyimmmm... Evlenmeden hepsinden kurtulmak istiyorummmm..

Memnun musın balımmm? Hemen detayları paylaş bnmleee.. Ne zmndır gidiyosun? Azaldı mı bayaa? Ne sıklıkla gidiyosun? 1 seans kaç saat sürüyo? Çok acıyo mu? Hepsini bilmek istiyorummmm
komple vucut gidiyorum bal kaymagim :)bacaklarin alt kismi bitti ustte ince ince hani almasamda olur dogal duruyo..genital bolgede cikiyo ama sari sari oldular kuzum 3_4ayda bir gidiyorum. .kol alti da ayni ,,yuzumede ggidiom kas-biyik bitti favoriler cikiyo o da bitmicek galiba,yuz bitmeyen bolge cunku...yuz haric diger bolgelere 1seneeden fazladr gidiyorm,normlde daha erkn bitiyor ama bnm kistlerim var ondn dolayi gec sonuc aliyorum

Yaa bende ondan çekiniyorum balım ama yaptırıp hamile kalanlar olduğuna göre bişi olmuyo demekki? Ay ne biliyimmmm... Evlenmeden hepsinden kurtulmak istiyorummmm..
bende aynen balım o niyetteyim iyice araştırıcam daha ama yaptırıp hamile kalanda var yani ikilemde kaldım ama özel olmasa bile diğer bölgeler için gitmeyi düşünüyorum

Ben evde uğraşamıyom balımm yaa canım çok tatlı bnmmm oyüzden kendime kıyamıyorummmmm
Haha bende beceremiyordum bacagima koluma yapiyorum ozel boyleye yapmamin imkani yok bayilirim hem pamuk gibi olmak istiyorum hep ama 15 gunde bir gitmek lazim param yetmez valla :)

bende aynen balım o niyetteyim iyice araştırıcam daha ama yaptırıp hamile kalanda var yani ikilemde kaldım ama özel olmasa bile diğer bölgeler için gitmeyi düşünüyorum
hamilelikle ilgisi yok cnm bnm butun arkadaslarim gitti hepside nerdeyse ilk geceden hamile kaldilar..bu konuda sikintin olmssin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…