2014 Yarenleri! :)

aa o zaman bırak gitsin akışına kuzum ya bakalım ne olacak

canım valla en geç önümüzdeki sene Mart Nisan, şartlar bakalım ne gösterecek gelince kesin değil daha tarih işe falan başlasn bakalım da
daha bir sene varmış kız kaçma bi yerlere ha burda kal evlilik topiklerine gitmek yok :p

aa o zaman bırak gitsin akışına kuzum ya bakalım ne olacak

canım valla en geç önümüzdeki sene Mart Nisan, şartlar bakalım ne gösterecek gelince kesin değil daha tarih işe falan başlasn bakalım da
aynen canim en mantiklisi zamana birakmakti bnde biraktim gitti

daha bir sene varmış kız kaçma bi yerlere ha burda kal evlilik topiklerine gitmek yok :p
yok kız zaten hepimizin sevdiceği gelsin burası düğün topiğine döner kii ihihih:KK48:

aynen canim en mantiklisi zamana birakmakti bnde biraktim gitti
aynen öyle bebeğim ya hakkınızda hayırlısı olsun inşallahh

Naber bebegim ay zaman gecmiyor mu nedir :)
iyi yavrum çok şükür yaa geçiyor geçiyor ya şuan için öyle ama bazen tıkanıyor sanki pek bir dengesiz zaman:KK48:

yok kız zaten hepimizin sevdiceği gelsin burası düğün topiğine döner kii ihihih:KK48:

iyi yavrum çok şükür yaa geçiyor geçiyor ya şuan için öyle ama bazen tıkanıyor sanki pek bir dengesiz zaman:KK48:
Aynen valla ya bende boyle dusunuyorum ayni :KK45:

hehheh aynen öyle olacak ama bizim şafak çoook :KK17:

X