2014 Yarenleri! :)

canım geçicek budaa.. oda gün geçtikçe hassaslaşıyorr sana sarıyor sende alttan almaya çalış kolay kolay pes etmee
öylemi dersin inan bizim için artık çabalamadığını düşünmeye başlıyorum çok değişti sanki
bişeyde diyince burdaki halimi bilmiyosun.kendimi tanıyamıyoruma bağlıyor hemen şu kadar zaman oldu hala anlayamadım yada anlamak istemediğim askerlik psikolojisi denen illetmi bu ??

canım illakii değişirr çünkü o ortam çok farklı özgür değill ister istemez etkilenirr.. öyl deme senin ona destek olman lazım oda sana destek olur tabi ama çabalamamak bu olamaz ne yaptıki biraz daha açık söylermisin ? az kalmış canım geldiğinde düzelirr o hatalarınında telafisinide eder özür diler

Allah bozmasın hep böyle iyi olun bebeğim, evet her şeyi beraber atlattık sevdiğimle çok şükürr♥ bunca sorun yaşadık ama atlattık Allahın izniyle yuvamız için de bütün sorunları aşıp kavuşucaz♥♥ hahaha ayy inşallah kuzummm yaa bir gelsin de askeriiimmmm♥♥ yok yok ben burdayım kolay kolay gitmem merak etme
Günayyydınnn canlar
canımm merhabaa

bu aralar cok tartisiyoduk beyfendi bunalmış konuşmak istemiyormus..konusmuyoruz bizde
Allah Allah.. bunaldıysan senin suçun ne kuzum ya? bırak bakalım ikiniz de sakinleşin bence o en geç bir iki güne dank edecek arayacak seniiii

kardiş napiyon ya gelmedin öbür tarafa özlettn kndini :) burda buldum seni ama kızım şafağın aşırının aşırısı az kalmış inanamıyrm pofidiğim yaa şükür bu günlere
eneeemm yivruum iyiyim bebeğim bir ara bizimki git dedi ama ben istemedim şimdi bugün benim de içimden geçti konuştuğumuzda sorucam gelirim inşallah tez zamanda ben de sizi özlediiim♥ ayy evet kuzumm 2 haftayı da bozdukkk atarsa 12 çok heyecanlıyııım çok şükür bin şükür güzeliiimmm

canıım merhabaa

amin canımm bozulmasınn hiiçç kııızzz gelicek işte askerinn şunun şurasında ne kalmış yahuuu gitme kız hiç ,hep konuşalım burdan yarenler,dostlar olarak

inşallah dört gözle gelmesini bekliyorum şuan

amin canımm bozulmasınn hiiçç kııızzz gelicek işte askerinn şunun şurasında ne kalmış yahuuu gitme kız hiç ,hep konuşalım burdan yarenler,dostlar olarak
aynen inşallah bebeğimmm en büyük destekçilerimiz sizlersiniz bu askerlik zamanındaaa

kizlaaaar ben geldiiiim nasilsiniiiz safaklar kac bakiiiim
kuzucum hoşgeldiin atarsa 12

merhaba pofuduğummmmm nasılsın :)
iyiyim bebeğim çokk şükür sağol seni sormalııı?

aynen inşallah bebeğimmm en büyük destekçilerimiz sizlersiniz bu askerlik zamanındaaa

kuzucum hoşgeldiin atarsa 12

iyiyim bebeğim çokk şükür sağol seni sormalııı?
aynenn benim içinde tatlıımmmm siz olmasaydınıız ben çookk daha kötü olurdumm ağlamaktan helak olurdum kız hayırlı haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…