2014 Yarenleri! :)

bu adam beni çileden çıkarıyor nasıl güçlü olucam
ne yapıyor allah aşkına uzaktan uzaga valla bir tane yapıştıracaksın dünya kaç buçak görecek sevgilime bazen bende dıyorum ki valla sana tekme tokat dövmek istiyorum

aynen inşallah bebeğimmm en büyük destekçilerimiz sizlersiniz bu askerlik zamanındaaa

kuzucum hoşgeldiin atarsa 12

iyiyim bebeğim çokk şükür sağol seni sormalııı?
hosbuldummm pofiiiiiim oyyy seninde bitmis balim yaaaa ay cok seviniyorum yavas yavas teskereleeerr aliniyoooor

bu zamana kdr hicbi tartismada aramadi hep bn yazdim,aradim ..ama bu sefer cok kirildim ara vermeyelim kavga etmicez soz dedim..birbirimize destek olalim dedim,yalvardim yakardim resmen hyr dedi konusmk istemiyorum hiçbirşey yapmak istemiyorum dedi..butun umudumu kaybettim bnde hicbisey yapmk istemiyorum ona.

konuyu tam anlamıyla bilmiyorum ama bencede yazma canım anahtar paspasın altında rahatlığı verdiğimiz için bu kadar rahatlar bekle hem sende kendini toplamış olursun

hosbuldummm pofiiiiiim oyyy seninde bitmis balim yaaaa ay cok seviniyorum yavas yavas teskereleeerr aliniyoooor
evet kuzucumm çok şükürrr bütün yarenler kavuşuyor yavaş yavaşşşş
o zaman bırak o düşünsün kuzum bu aşamada, konuştuğunuzda böyle laflar duymaktansa konuşmamak daha hayırlı olacaktır.. inşallah çabucak aklı başına gelir de eniştemizin arar hemencecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…