2014 Yarenleri! :)

bu adam beni çileden çıkarıyor :KK70: nasıl güçlü olucam
ne yapıyor allah aşkına uzaktan uzaga valla bir tane yapıştıracaksın dünya kaç buçak görecek sevgilime bazen bende dıyorum ki valla sana tekme tokat dövmek istiyorum:KK70:

aynen inşallah bebeğimmm en büyük destekçilerimiz sizlersiniz bu askerlik zamanındaaa:KK48:

kuzucum hoşgeldiin atarsa 12En Büyük TÜRKİYE

iyiyim bebeğim çokk şükür sağol seni sormalııı?:KK36:
hosbuldummm pofiiiiiim :KK19: oyyy seninde bitmis balim yaaaa ay cok seviniyorum yavas yavas teskereleeerr aliniyoooor :KK15:

Allah bozmasın hep böyle iyi olun bebeğim, evet her şeyi beraber atlattık sevdiğimle çok şükürr♥ bunca sorun yaşadık ama atlattık Allahın izniyle yuvamız için de bütün sorunları aşıp kavuşucaz♥♥ hahaha ayy inşallah kuzummm yaa bir gelsin de askeriiimmmm♥♥ yok yok ben burdayım kolay kolay gitmem merak etme:KK48::KK48:

canımm merhabaa:KK68:

Allah Allah.. bunaldıysan senin suçun ne kuzum ya? bırak bakalım ikiniz de sakinleşin bence o en geç bir iki güne dank edecek arayacak seniiii

eneeemm yivruum:KK48: iyiyim bebeğim bir ara bizimki git dedi ama ben istemedim şimdi bugün benim de içimden geçti konuştuğumuzda sorucam gelirim inşallah tez zamanda:KK48::KK48: ben de sizi özlediiim♥ ayy evet kuzumm 2 haftayı da bozdukkk atarsa 12En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE çok heyecanlıyııım çok şükür bin şükür güzeliiimmmEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

canıım merhabaa:KK37:
bu zamana kdr hicbi tartismada aramadi hep bn yazdim,aradim ..ama bu sefer cok kirildim ara vermeyelim kavga etmicez soz dedim..birbirimize destek olalim dedim,yalvardim yakardim resmen hyr dedi konusmk istemiyorum hiçbirşey yapmak istemiyorum dedi..butun umudumu kaybettim bnde hicbisey yapmk istemiyorum ona.

bu zamana kdr hicbi tartismada aramadi hep bn yazdim,aradim ..ama bu sefer cok kirildim ara vermeyelim kavga etmicez soz dedim..birbirimize destek olalim dedim,yalvardim yakardim resmen hyr dedi konusmk istemiyorum hiçbirşey yapmak istemiyorum dedi..butun umudumu kaybettim bnde hicbisey yapmk istemiyorum ona.
konuyu tam anlamıyla bilmiyorum ama bencede yazma canım anahtar paspasın altında rahatlığı verdiğimiz için bu kadar rahatlar bekle hem sende kendini toplamış olursun

hosbuldummm pofiiiiiim :KK19: oyyy seninde bitmis balim yaaaa ay cok seviniyorum yavas yavas teskereleeerr aliniyoooor :KK15:
evet kuzucumm çok şükürrr bütün yarenler kavuşuyor yavaş yavaşşşşEn Büyük TÜRKİYE
o zaman bırak o düşünsün kuzum bu aşamada, konuştuğunuzda böyle laflar duymaktansa konuşmamak daha hayırlı olacaktır.. inşallah çabucak aklı başına gelir de eniştemizin arar hemencecik

X