2014 Yarenleri! :)

aynen kuzum onun yerine askerliği kısaltsalardı, hat falan derken para kazanmak için yaptılar zaten onu. iyi canım babasının ameliyat tarihinin belirlenmesini bekliyor ona göre gelecek izine.

başlangıç için süperrr:)

moda insanın kendine yakışan nicki almasıdır güzelim:KK70:
Eşek sıpası senîiiiiiiiii:) ilk alırken hiç bişeyi kabul etmemiştiki bu şapşirikkkk bende en son denizlilililili diye yazdm nasılsa bunuda kabul etmez diye düşündüm.. Ana:KK57: Bi de baktım kabul ettiii:KK53: Öyle yani balımmm

Eşek sıpası senîiiiiiiiii:) ilk alırken hiç bişeyi kabul etmemiştiki bu şapşirikkkk bende en son denizlilililili diye yazdm nasılsa bunuda kabul etmez diye düşündüm.. Ana:KK57: Bi de baktım kabul ettiii:KK53: Öyle yani balımmm
bence bu isim güzel sen bizim denizlillilililililimizsin :KK15:

orası öyle canım da ne bilim askerliği düşürseler daha iyi olurdu yaniiiii :KK17:
Tabi canım bunlarla uğraşacaklarına askerliği düşürüp anneleri, yarenleri, askerleri sevindirsinlerr:KK19:

İyi çok şükür minnoşşş sen nasılsıııın:)

hasretizzz kuzum sen nasılsın? heyecan dorukta sende tabi:21:

gidince daha bi kıymetli oluyor tabi sevgili kızz:) ne demişler ayrılıklarda sevdaya dahil:cool:

ben listemi yazdım örtmenim:emir_bebek:

iyidir efulim sen nasılsın bakalım
Kuzular bende çok iyiyim Şükürler olsun.bekliyorum pazar Gününü dört gözle.kayınvalidemleydim bugün gel pazar gell

ahahahaha :KK70: evettt kurtuluşu yok bendenn , bi akıllandırırımda tekrar dönerim eve :KK53::KK8::rolleyes: :KK73: kendine gel len derim oh ohh :KK76: yarın buluşucaz yine pek heyecanlandım yine :KK53:

anammmm ne güzel :) sarıl sevdiceğine bol bol :)) 1ay sonra sen gidersin yanına :p

X