2014 Yarenleri! :)

Hic oyle demiyorum bebegim ya bitmedi gitti ne cok.bekledik diyorum inanki safagin kac :)

295 kuzum yazması bile uzun
3 ay sonra izne gelicek inşallah sonra bi 6 ay daha beklicem bitcek bende burda askerlik yapıyorum vala

ilk sayfalarda görmüştüm seni şafağın epeyde azalmış :) nasılsın hiç tanışmamıştık sanırım
Iyiyim canim valla bilmem cikaramadim bende seni bide burda isim degistirilmeye baslandi ya canim kafam karisiyor sen nasilsin bakiyim :)

295 kuzum yazması bile uzun
3 ay sonra izne gelicek inşallah sonra bi 6 ay daha beklicem bitcek bende burda askerlik yapıyorum vala
Gecer canim dua et bol bol ben oyle bitirdim valla gidenede zor bekleyenede o yuzden bizde askerlik yapiyoruz :)

Kızlaaaar ben azcık kitap okuyup yatıyimmm artıkkkk:) hepinizi çok öpüyorum fıstıklaaaaarrrr:) iyi geceleeerr:)

Iyiyim canim valla bilmem cikaramadim bende seni bide burda isim degistirilmeye baslandi ya canim kafam karisiyor sen nasilsin bakiyim :)
o zaman kendimi tanıtıyım ben :) adım güneş askerim acemiliğini erzincanda yaptı şimdi dağıtım izninde ustalığıda 2 saat uzağımda olan ankara polatlıya çıktı cuma teslim edicem.. şafağımız daha var baya işte 338 .. ben iyiyim çok şükür bekliyorum işte sen gibi burdaki bütün yarenler gibi :)

Bende tugce canim safagim 12 artvin merkezdeyiz bizde oyle iste :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…