2014 Yarenleri! :)

aynen tatlımmm bende yaşadım kız tamda onunla görüşmeden önceki gece :)) ertesi sabah bana bişiler oldu Allah allah bir saçmaladım bir gülme krizleri bi sancılar :))) normal bunlar be kuzumm
Aynen bebeğimmm.. Hamdolsun olabiliyoruz yaa olmaması daha çok sıkıntı veriyo çnküü..

Aynen balımm yaa buarada tlf serbest olucakmış belli koşullar dahilinde.. Hiç denk geldi mi haberlerde balımmm?
gördüm canım 2 ay sonra falan uygulamaya girecekmiş, mesai saatleri dışında akıllı telefon dışında onaylanan telefonlarla ve tsk dan satın alınacak hatlarla 5-7 arası belirlediğin numara ile görüşebilecekmişsin bir de bayramlarda tüm gün açık olacakmış. tayyibin annelere süprizim var dediği bu olmasın kız?
Aa bana bildrim gelmedi canım bakayım :/
Asıl -Piraye bakmıyor öğretmenimm

Aynen bebeğimmm.. Hamdolsun olabiliyoruz yaa olmaması daha çok sıkıntı veriyo çnküü..
katılıyorum sana canım 2 gün stres yaptım kasıklarım ağrıyor olamıyorum olamadıkçada yine bii stres ,hiç çıkamıyorum işin içinden .. erkekler ne çekiyoki hiç valla naz yapmasınlar yoksa ağır tribimi koyarım hormonlarım çok fena basar

Muhtemelen budur bebeğimmm.. Askerliği kısaltıcak olsalardı şimdiye yaparlardı.. Ben akim'e başvuru yapmıştım askerliğin kısalmasıyla ilgili.. Böyle bi çalışmamız bulunmamaktadır diye geri dönüş yapmışlar..

bedelli için tv den açıklama yaptılar sonra pat diye çıktı ya kuzum ben yine de ümitliyim. burdan biri daha almış aynı zamanı ama böyle bir çalışma varsa bile şuan açıklamazlar diye düşünüyorum ben

ahahah aynen balım, bugün nihayet telefon sokabildik mesajlaşmayı unutmuşum resmen
Hayırlı uğurlu olan balımmmm:) dikkat etsin yalnız allah korusun yakalatmaaıııın bideee..
kız biz şimdi böyleysek ilerde hamile olduğumuzda falan halimiz ne oluuuur dünyayı dar ederiz bizimkilereeee

Olursa bomba gibi oluuuur olmazsada nasip bebeğimmm.. Hayal kırıklığına uğramaktansa sevince boğulmak daha iyidir diye düşünüyorum kuşummmm:)

Ispikleme bakiyorum ben bikerem

Hayırlı uğurlu olan balımmmm:) dikkat etsin yalnız allah korusun yakalatmaaıııın bideee..

kız biz şimdi böyleysek ilerde hamile olduğumuzda falan halimiz ne oluuuur dünyayı dar ederiz bizimkilereeee
ammaannn canımm kolay bir dönemdenmi geçiyoruz can taşıyoruz kız Alla allaa ederiz ulan onlarda bizi başlarının üstünde taşısınlarr canımız ne isterse alsınlar

demetimmmm ozledm kz seni:) kosturmaca is guc tatlm ya ne olsun safak dusmece senden nabr naslsn balim:)
bende seni damlammmm :) iyi kuzum nolsun iste hersy ayni degisen bisey yok tatlim
hayirdir tatlim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…