2014 Yarenleri! :)

Kuzum iyice mayalandırıyor musun?
Biraz ılık süte mayayı koy içine yarım çay kaşığı şeker ekle kabarınca un ve diğer malzemeleri ekle buda bi yöntem. Çıtır olmasını istiyorsan soda ekleyebilirsin. Şimdi telefondan giriyorum başka zaman tarifte veririm kuzum

sanada hayırlı akşamlar tatlımm napalım işte günlerin su gibi akıp geçmesini bekliyoruzz sen napıyosun nasılsın bebeğim
İyim allaha çok şkür kuşummm:) oturuyorum öyleee.. Survivor izliyommmm:)
kız sen nerelerdesin? karşılaşmıyoruz ne zamandır
bebeğimmmm denk gelemedik bi türlüüüü:) zorlu bi hafasonu geçirmiştim zatiiiinnn piraye hanım bi güzel dalgalar geçmişti benimleeee:) nihayet aştım o zor günleriiii

Yağ mağ başka bişi koymuyon mu bebeğimmm? Yaa bi güzel kabardı bugün yaptığım.. Yani mayalandı.. Ama hamurun ununu az koymuşum sanırım şekil verirken yayıldılar tepsidee Pofidik pofidik olmadılar Bn yumuşacık olsun istiyorm kuşummm ama bi türlü beceremiyommm offff

can sıkıntısına iyi canım :))) senin tam hasssas zamanında burada döktürdün kuzum :)))) bi güldürdün bizii askerinle barıştınmı kız küstüm küstüm diyodun

Koyuyorum tabi kuzum bilgisayara geçtiğimde tarifimi yazarım sana canım

can sıkıntısına iyi canım :))) senin tam hasssas zamanında burada döktürdün kuzum :)))) bi güldürdün bizii askerinle barıştınmı kız küstüm küstüm diyodun
Barıştım barıştım bebeğimmm Çocuğu bezdirdim resmen kıııızzz ben bile kendi triplerimden sıkılmıştım Bide saftirik saftirik ağlıyodum devamlı allahııııım.. Bu ay çok ağır atlattımmm

bak sen piraye kuşuma ııı çok ayıp

biraz zor atlattın ama askerinde iyi dayandı olsun kız be bizde böyleyiz kolay değil yani hormonlar onlar isteyerek olmuyor o ağlamalar bende çok fena oluyorum bi saçmalıyorum benimki anlıyo yahu hemen saçmalamamdan

Bunları yapa yapa şimdi diyet yapıyorum işte kuzum ahaha
Ahahahahaha kuşum benim yaa..
bak sen piraye kuşuma ııı çok ayıp
Ebet kuşummmm:) sanki o cümleleri ben kuruyodum.. Hep hormonlarım yüzündendiiii.. Ben hiiiç bişicik yapmadımm halkukkii
Yaşamayan bilemez di mi yavrum

Ahahahahaha kuşum benim yaa..

Ebet kuşummmm:) sanki o cümleleri ben kuruyodum.. Hep hormonlarım yüzündendiiii.. Ben hiiiç bişicik yapmadımm halkukkii

Yaşamayan bilemez di mi yavrum
aynen tatlımmm bende yaşadım kız tamda onunla görüşmeden önceki gece :)) ertesi sabah bana bişiler oldu Allah allah bir saçmaladım bir gülme krizleri bi sancılar :))) normal bunlar be kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…