2014 Yarenleri! :)

yarın akşam evinde olur işte canım o yorgunluktan uyur ,ertesi sabah yani cumartesi 7 buçukta otobüse binicem 9da onun yanındayımda zaman geçmiyorr aaahh ahh.... :KK42:
canııım şuan sana bu surat asıklığını hiç yakıştıramadım yaaa kendine gelll ne kaldı şurda askerini görmeneee Allahımm ben heyecanlandımmmmm :nazar:

canııım şuan sana bu surat asıklığını hiç yakıştıramadım yaaa kendine gelll ne kaldı şurda askerini görmeneee Allahımm ben heyecanlandımmmmm :nazar:
doğru diyosun canım bi kendime gelemedim bugün dokunsalar ağlıycam öyleyim yanii .. :KK43: askerlik bizim son ayrılığımız bir dahada yemin olsun yanımdan ayırmam asla :KK19: :KK4: ayy bide tatlım uzun bir aradan sonra askerini gördüğünde neler hissediyosun ne düşünüyosun sende nasıl oldu çok merak ettim :oops:

doğru diyosun canım bi kendime gelemedim bugün dokunsalar ağlıycam öyleyim yanii .. :KK43: askerlik bizim son ayrılığımız bir dahada yemin olsun yanımdan ayırmam asla :KK19: :KK4: ayy bide tatlım uzun bir aradan sonra askerini gördüğünde neler hissediyosun ne düşünüyosun sende nasıl oldu çok merak ettim :oops:
böyle canım bildiğin nimet yanii sana Rabbimin en güzel hediyesiii iyiki varsın diyosınn sarılıyosun sıkı sıkı yanından ayrılmam asla diyorsunnn çok güzel duygular yaaa lütfem güll yanii ben bile o kadar sevindim ki senin adınaaaa:KK68::KK68:

böyle canım bildiğin nimet yanii sana Rabbimin en güzel hediyesiii iyiki varsın diyosınn sarılıyosun sıkı sıkı yanından ayrılmam asla diyorsunnn çok güzel duygular yaaa lütfem güll yanii ben bile o kadar sevindim ki senin adınaaaa:KK68::KK68:
:KK37::KK37: ilk gördüğümde ben... :KK37::KK37::KK36::KK36: :KK8::rolleyes: yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoop askerimin yanındayım :KK60: tabi bi yandan tatlı heyecan varda o arada hasret var hüzünleniyorum istemeden.. ah canım benimm senin askerinde gelsinn bende çok sevinirim kıızzz :KK54::KK23:

Ohh Mis Benim yerime de İçtin mi canim:)) iyiyim Bende kuzum Uyku moduna gecicem birwzdan :-)

Yok canim hic gitmedik:) Ama gitmeyi coook istiyoruz nasipse gideriz insallah :) nisanin sonuna kadar Kar giderse ne guzel olur:)

Iyiyim bebegum sen nasulsin :)
eheh içtim canim İçmez miyim bekledim gelmedin :p

Aynen canımm :rolleyes::rolleyes: Gerçek diyelimm gerçekk :) seninde mehtap 2 :KK36::KK36:

Onuda öyle kabul edicen ozaman canım:KK51: fazla takılmıcan.. Sevdiceğinde durumu biliyor boşver oluruna bırak elbet seni sevecektir:KK36:
Takmıyorum zaten kuzum ben evleneceğim adama bakıyorum amaaan :) Bazı şeyleri duymamakta fayda var :)

iyiyim çok şükür canım benim seni sormalı? askerin geliyor değil mii?
bende heyecanlıyım yarın yolcu canım uyku gelmiyor bir türlü :)) cumartesş sabahı kavuşuyoruuzz :)) şafak sayacımıda karaladım bi yatamadım sabahlıycam gibi yahu :KK19: Allah iyilik versin canım havalarda soğuk hasta olmayalımda kız

bende heyecanlıyım yarın yolcu canım uyku gelmiyor bir türlü :)) cumartesş sabahı kavuşuyoruuzz :)) şafak sayacımıda karaladım bi yatamadım sabahlıycam gibi yahu :KK19: Allah iyilik versin canım havalarda soğuk hasta olmayalımda kız
hadi gözün aydın geçmez şimdi saatler sana:) ben yemin törenine giderken otobüs yolculuğu 100 yıl gibi geldi yol bitmeycek sandım :) ay sorma kuzu kış geldi:KK43:

hadi gözün aydın geçmez şimdi saatler sana:) ben yemin törenine giderken otobüs yolculuğu 100 yıl gibi geldi yol bitmeycek sandım :) ay sorma kuzu kış geldi:KK43:
aynen dediğin gibi tatlım geçmiyorr geçmiyorrr bi hüzün geliyo sonra kendine gel diyorum öyle bi gariplik içersindeyim ben :KK14: Bugün hayretler içinde bakakaldım inanamadım perdeyi tekrar kapatıp açıyorum malesef gerçekmişş :mad: Bide tatil olmadı söve söve gittim artık. artık ısınmak istiyorum yazı çok özledim be :KK50:

X