2014 Yarenleri! :)

evet canım ya baya şansımız yaver gittii.. telefonuda soktukmu tam rahatlıycaz işte.. şimdide uçak bileti sıkıntımız kafamı duvarlara vurmak istiyorum (o aradığında internetten baktım bilet yoktu teli kapadı araştırırken bayaa son 3-4 koltuk bulduum ama şimdi ulaşamıyorum inşallah akşama onlar bitmez )

hayırdır bebeğimm ne durumu? iyiyim bebeğim haftasonu keyfi evdeyim iyiyim bugün
ya canım gideceği güne uçak bileti kalmamışş ... sabah beni aradı işte hemen internetten baktım uçak bileti yoktu teli kapadı ben biraz daha araştırıyım derken sen son 3-4 koltuk bulmazmıyım şimdi ona ulaşamamda inşallah akşama kalır of ya onunda benimde çok morelim bozuldu..

anladım kuzucum kötü olmuş, başka bir yolla gelemez mi uçak şart mı? bizim de normalde tek otobüstü biz de böyle bir şey yaşadık aktarmalı geldi sevdiceğim♥

anladım kuzucum kötü olmuş, başka bir yolla gelemez mi uçak şart mı? bizim de normalde tek otobüstü biz de böyle bir şey yaşadık aktarmalı geldi sevdiceğim♥
aktarmalıyı bende dedim erzurumdan doğru gelsen orda vardır dedim canım ankaraya gelmesi lazım ama otobüsle 10 saati aşıyor .. uçakla 1,5 saat geliyor o yüzden mecbur uçak.. inşallah öğlen ararda hemen söylerim ay kızlar çok morelim bozuldu ya

canımmm!! aradı çok şükürrr hemen söyledim son 3 koltuk bak dedim özellikleee.. şimdi tekrar bi öğrenmeye çalışcak askerim hadi bakalım

canımmm!! aradı çok şükürrr hemen söyledim son 3 koltuk bak dedim özellikleee.. şimdi tekrar bi öğrenmeye çalışcak askerim hadi bakalım
aa iyi hadi çok sevindim bebeğim işiniz rast gider inşallah gönlünüze göre olur♥

GÜNAYDIN şafakdaş ama artık şafaklarımız aynı değil
aa hayır olsun kuzuumm?

aa iyi hadi çok sevindim bebeğim işiniz rast gider inşallah gönlünüze göre olur♥

aa hayır olsun kuzuumm?
İnşallaah tatlııımmm arayıp haber vermesini bekliyorum umarım iyi haberler verir.. bide o gün içersinde yanımada gelirseee değmeyin mutluluğuma

İnşallaah tatlııımmm arayıp haber vermesini bekliyorum umarım iyi haberler verir.. bide o gün içersinde yanımada gelirseee değmeyin mutluluğuma
inşallah bebeğim yaa inşallah ilaç gibi gelecek size♥♥

3 Mayısta çıkacakmış bizim asker yol iznini vermemişler
aa.. ben 27 sayıyorum şuan ama 2 Mayıs diyor bizimki de çıkış tarihine o zaman benim de 28 oluyor ama hiç bozuntuya vermiyorum ben 27 sayıyorum hala

bi uzun süre kendime gelemem onun yanında şaşkınlıktan,mutluluktan :)) bi iyileştiriyim onuu kendi haline getiriyim sonra hadii bakalım ustalığaa derim gider tabi o zamanda bi alışma dönemi olucak yine...

bi uzun süre kendime gelemem onun yanında şaşkınlıktan,mutluluktan :)) bi iyileştiriyim onuu kendi haline getiriyim sonra hadii bakalım ustalığaa derim gider tabi o zamanda bi alışma dönemi olucak yine...
öyle kuzum usta birliğine de alıştınız mı tamamdır zaten.. gerisi düzene giriyor.. Allahım ne güzel tatlı telaşlarrrr amma heyecanlanmıştım ben de o 2 günlüğüne gelmiştii oy oy

öyle kuzum usta birliğine de alıştınız mı tamamdır zaten.. gerisi düzene giriyor.. Allahım ne güzel tatlı telaşlarrrr amma heyecanlanmıştım ben de o 2 günlüğüne gelmiştii oy oy
işte bu heyecanı bende çok seviyorum :)) 6 gün kaldıı ona kavuşmama allahıımm... ustalığa giderken kremini herşeyisini alıcamda girişte almazlardır orda umarım bide aklıma o takıldı... seninkinin gelmesine ne kadar kaldı tatlım

o zaman benimde 28 değil 29 bende sana güvenerek 28 yazmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…