2014 Yarenleri! :)

insallah kuzum napsn guvenmeyp vermstr muhakkak ama yapck baska caresi yoktur ki şok market verir ya tahminen oyle dusunyrm hayrlisi artk kuzum
verirdir inşallah canım ya bide tel sıkıntısı çıkmasında.. hayırlısı .. bir günü daha bitirdiiikk

kızlaarrrr! Sevdiceğimin usta yeri belli olmuuşş :))) Ankara-polatlı çok yakınımaa geldiii :))) iyimi kötümü nasıl orası yarenler bi bileniz varmıı ? çok merak ediyoruum
Azıcık yoğun kuzum arkadaşın sevgilisi orada oradan biliyorum ama temizmis

Iyi gceler canlar .. biraz once canimin icisiyle askerlik boyunca tuttugun gunlugu okuduk ben agladim o agladi.. neler neler yasamisz be.. askerlik biteli 15 gun oldu. Gecen yil bu zmanlar onsuzluga alismaya calsirken simdi ise sonsuza kadar ayrilmamaya yemin ettik :)

Eklentiler

• IMG-20150403-WA0004~2.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 69
Azıcık yoğun kuzum arkadaşın sevgilisi orada oradan biliyorum ama temizmis
evet canım ya okudum nasıl diye çok net anlayamasamda yoğunmuş ama benimki erzincanda alıştı o yoğunluğa inşallah rahat olur ustalıkta.. yemekleri iyiymiş hadi bakalım inşallah

evet canım ya okudum nasıl diye çok net anlayamasamda yoğunmuş ama benimki erzincanda alıştı o yoğunluğa inşallah rahat olur ustalıkta.. yemekleri iyiymiş hadi bakalım inşallah
Evet yemekler iyiymiş. Ama su var hepimiz acemilikte çok zorlandık çünkü acemilik zorlu bir eğitim zaten. Polatlida dustugu boluge gore şekillenir umarım iyi insanlarla karşılaşır binalar falan hep yeni yapılmış temizmis falan en önemlisi yakin ya o :) ha telefon sokar umarım daha iyi olur

Anammm kiyamam yaaa inşallah sonsuza dek birlikte olursunuz yavrummm yaaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…