2014 Yarenleri! :)

işte bu heyecanı bende çok seviyorum :)) 6 gün kaldıı ona kavuşmama allahıımm... En Büyük TÜRKİYE :21: ustalığa giderken kremini herşeyisini alıcamda girişte almazlardır orda umarım bide aklıma o takıldı... seninkinin gelmesine ne kadar kaldı tatlım
4. Cumartesi ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ diyoruz Allahın izniyle kuzum 27En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE al al bebeğim orda almazlar canım kişisel ürünler sonuçta sıkıntı olmaz. sevilmez mi bu heyecanlar sevilmez miiiiiiEn Büyük TÜRKİYE

4. Cumartesi ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ diyoruz Allahın izniyle kuzum 27En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE al al bebeğim orda almazlar canım kişisel ürünler sonuçta sıkıntı olmaz. sevilmez mi bu heyecanlar sevilmez miiiiiiEn Büyük TÜRKİYE
:KK54::KK45: önceliklee senin adına çok çok sevindimm bitmiş yahu mayısta yanında birdaha hiç ayrılmamak üzere.. :KK28:En Büyük TÜRKİYE tamam canım öyle yaparım askerim rahat etsin yeterkii... :)) sabırsızlanıyorum bide bu heyecan varken bendee :KK76:

:KK54::KK45: önceliklee senin adına çok çok sevindimm bitmiş yahu mayısta yanında birdaha hiç ayrılmamak üzere.. :KK28:En Büyük TÜRKİYE tamam canım öyle yaparım askerim rahat etsin yeterkii... :)) sabırsızlanıyorum bide bu heyecan varken bendee :KK76:
inşallah bebeğimm evettt♥♥♥ tarih olarak ne zaman gelecek kuzum haftaya mı ne zaman

ayy süper kuzummm yaa gönlünüzce olsun her şey♥

amiinn inşallah kuzum nabeer?♥
canım inşallah canım ya çok sinirlendim yineeeee.. amcasını aramış bileti alsın diye ama yer bulamamış .. telde söylüyorum o siteden baksın diyeee, kendi sitesine bak dedi bana, bende baktım o kendi baktığım siteden şimdide rezervasyon aldım ooffff... uçağın kendi sitesine bakıyorum bi üye numarası diyor çıldırıcam ya. nasıl halletcez ya

canım inşallah canım ya çok sinirlendim yineeeee.. amcasını aramış bileti alsın diye ama yer bulamamış .. telde söylüyorum o siteden baksın diyeee, kendi sitesine bak dedi bana, bende baktım o kendi baktığım siteden şimdide rezervasyon aldım ooffff... uçağın kendi sitesine bakıyorum bi üye numarası diyor çıldırıcam ya. nasıl halletcez ya
ay hiçte anlamam o işlerden, naptınız hallettiniz mi kuzum merak ettim?

Amin canim benim
Boşver canım Allah yukarda görüyor neyin ne olduğunu.. Kimseye yalan borcun da yok. Sevdiceğin herşeyin farkındaysa problem olmaz:KK66:
Öyle tabi canım ben boşverdim gitti zaten ama aramız bu saatten sonrada iyi olmaz . Normalde çok güler yüzlü biriyim ben her kim olursa olsun ama şimdi içimden gülmek falan gelmiyor ya :KK70:

X